Що нового у версії 1.9 платіжного модуля Platon Pay для “чистого” WordPress?

  • Юлия
  • 02.07.2020 1178

З появою систем з управління контентом створення веб-сайту вже не є сильно ресурсномістким завданням. Однією з таких онлайн-платформ є WordPress, одна з найпопулярніших CMS, на основі якої зараз підтримуються більш 33% всіх веб-сайтів.

WordPress, безумовно, виріс із статусу скромної CMS і простої платформи для створення блогів. Сьогодні система повністю налаштовується під потреби бізнесу завдяки широкій різноманітності тем, плагінів і інтеграцій, які можуть перетворити базовий сайт в саме те, що необхідно його творцеві. За рахунок широкої популярності системи - понад 43 млн завантажень - WordPress вже зібрав величезне міжнародне співтовариство ентузіастів, які зайняті реалізацією нових ідей і поліпшенням плагіна Woocommerce.

WP відома своєю гнучкістю, коли мова заходить про створення веб-сайтів для різних цілей бізнесу. При розробці комерційного сайту на WordPress тепер не потрібно створювати все з нуля. Оскільки зараз існує безліч корисних як платних, так і безкоштовних плагінів для WordPress, які містять всі ecommerce-інструменти для невеликих інтернет-магазинів.

Наприклад, ваш бізнес розвивається в напрямку онлайн-освіти і поки для реалізації своїх продуктів у вас є тільки лендінг-пейдж. Але в той же час, якщо ви маєте намір забезпечити своїх клієнтів зручним способом оплатити ваших курсів, гайдлайнів або вебінарів, то платіжний плагін для “чистого” WordPress буде хорошим рішенням цього завдання. Або якщо ваш веб-ресурс пропонує фріланс- і консалтингові послуги, а також інші програмні рішення, то інтеграція модуля оплати на сайт від надійного провайдера з широким спектром платіжних методів буде необхідною умовою для завоювання довіри і підвищення лояльності ваших клієнтів.

Завдяки простій інтеграції платіжного модуля для WP, високій продуктивності, підтримці на всіх етапах підключення і компетентній команді менеджерів, ви можете швидко почати роботу з платіжним шлюзом PSP Platon.

Приймаючи рішення на користь PSP Platon, ви можете бути впевнені, що наша команда вже подбала про ваш комфорт і зробила процес установки та налаштувань плагіна з прийому платежів максимально спрощеним.

Для інтеграції вам необхідно залишити заявку на сайті і обговорити пакет документів для підключення з особистим менеджером, який буде взаємодіяти з вами на весь період підключення. Ну а сама установка не займе у вас більше 10-15 хвилин часу.

Етапи установки модуля онлайн-оплат картками «Platon Pay» для WordPress:

Можливі два способи встановити модуль на Ваш сайт:

  1. Скачайте плагін (модуль) з нашого сайту або з офіційного маркетплейса WordPress і встановіть через адмін-консоль.
  2. Додайте плагін онлайн-оплат картками безпосередньо на сайт через адмін-консоль, встановивши його з офіційного маркетплейса.
  3. Після успішної установки активуйте плагін
  4. У меню адмін-консолі вибираємо «Platon Pay»

Оновлення платіжного модуля для “чистого” WordPress

Для власника веб-сайту відповідальна і важлива задача – вибрати правильний плагін інтеграції платежів, який буде максимально безпечним і зручним для користувача. Наша команда працює над систематичним поліпшенням платіжних модулів для клієнтів, і тому останнє оновлення плагіна відкриває безліч раніше недоступних можливостей для комфорту партнерів та їх користувачів. 

Перейшовши на нову версію модуля оплати, ви можете не турбуватися про витік або втрату даних ваших клієнтів або контентного наповнення сайту, бо досвідчена команда розробників та технічна підтримка гарантує, що при оновленні ваш сайт залишиться в цілковитій безпеці.

Процес установки оновлення так само простий і не займе багато зайвого часу. За посиланнями на нашій сторінці модуля для WP, ви можете завантажити розширення як з офіційного маркетплейса WordPress так і Google Drive. І якщо ви вже є партнером PSP Platon і підтримуєте стару версію, то ви з легкістю можете її оновити і скористатися новими функціями, які доступні в новій версії модуля “Platon Pay 1.9” WordPress :

  1. Довільна сума платежу. Тепер в модулі стало доступним налаштування як фіксованої суми платежу, так і користувацької.
  2. Поле коментарів. При оформленні замовлень з’явилася можливість до кожного з них додавати коментарі.
  3. Налаштування полів. У списку транзакцій тепер можна налаштувати відображення тільки необхідних полів.

Модуль прийому платежів з карток встановлюється через адмінпанель web-ресурсу за інструкцією, наведеною вище. Установка і налаштування модуля займає до 10 хвилин, після чого у Вас вже з’явиться нова функція прийому платежів з банківських карток, а у користувачів широкий вибір платіжних методів, які максимально спростять процес оплати – Visa / Mastercard, Apple pay, Google pay, Visachekout, Masterpass , Private 24, Privat pay.

Підписатися на розсилку

Тому, якщо ваш бізнес поки працює як невеликий інтернет-магазин, у вас сайт-візитка або блог-майданчик і ви шукаєте надійного партнера, який буде відповідальний за безпечну і швидку обробку платежів – ви завжди можете проконсультуватися з приводу платіжних модулів з менеджером PSP Platon .

Щоб зв’язатися з нами, досить лише залишити заявку на сайті і ми самі вам передзвонимо.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».