COVID-19 обійдеться платіжній індустрії в 165 млрд доларів

  • Юлия
  • 13.04.2020 819

Згідно з аналітичним звітом McKinsey & Company коронавірус призведе до втрати доходів учасників платіжної індустрії в розмірі від 165 до 210 млрд доларів США в 2020 році.

За даними експертів, пандемія визначає десять фундаментальних змін в платіжній екосистемі, які допоможуть всім знайти нові шляхи вирішення виходу з кризи.

«Тепер ясно одне: повернення до норм 2019 роки не буде», - вважають аналітики. «Вплив пандемії на поведінку і очікування клієнтів і підприємств - та й взагалі всієї економіки - буде дуже сильним».

На думку експертів, на даний момент для платіжної екосистеми і для економіки в цілому вкрай важливо розробити сьогодні платіжні рішення, які дозволять економіці ефективно виходити з поточної кризи та визначати майбутнє після Covid-19, пише nfcw.

Зокрема, аналітики сходяться в тому, що будь-який прогноз продуктивності галузі грунтується на припущеннях про загальну економічну активність. Що стосується перспектив, вони в значній мірі залежать від поширення вірусу, заходів  органів охорони здоров’я і ефективності фіскальної, грошово-кредитної сфери. А також від дисциплінованості і відповідної реакції населення на кризу.

Згідно з оптимістичним сценарієм, світовий ВВП знизиться на 1,5% в 2020 році, що призведе до максимального зниження доходів від платежів приблизно на 165 млрд доларів за оцінками фахівців. Другий, більш песимістичний сценарій, передбачає продовження падіння рівня світової торгівлі і економічних показників – в тому випадку, якщо одним спалахом пандемії світ не обмежиться і періоди одужання будуть змінюватися продовженням карантину. На думку аналітиків, при такому сценарії світової ВВП скоротиться на 4,7% в 2020 році, що може привести до зниження доходів від глобальних платежів на суму понад 210 млрд доларів, приблизно на 10-12% нижче докризових рівнів».

Підписатися на розсилку

Крім цього, автори звіту виділяють ряд фундаментальних змін, які «галузь повинна прогнозувати або передбачати». Серед них – забезпечення універсального доступу до платежів, стабілізація цифрових валют, нові рішення по багатоканальним платежам для підтримки багатоканальної комерції, розширення можливостей цифрових гаманців, трансформація операційних моделей банківських платежів та ін.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що PayPal почав кредитування малого і середнього бізнесу.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».