CpaConf-2020: у Києві обговорять тренди аффілейт-маркетингу

  • Юлия
  • 06.03.2020 1756

Зовсім скоро в Києві відбудеться найбільша Affiliate-конференція, яка щорічно проходить з повним аншлагом.

Так, на 9-й конференції CpaConf очікуються гості з Росії, Литви, Німеччини, Білорусі, Латвії, Португалії, США, Іспанії, Казахстану, Польщі та інших країн.

На ринку CPA тренди досить мінливі, тому доповідачам завжди є чим поділитися, а івент з роками не втрачає свій актуальності.

Більш того, для багатьох відвідувачів практична частина особливо важлива – адже саме тут можна почути розбори реальних кейсів арбітражників з СРАClub, задати питання фахівцям, які отримали свій досвід на особистій практиці.

Конференція розділена на кілька основних секцій: арбітраж, партнерка, трафік, фінанси, інструменти. Саме тут гості дізнаються про поточні реалії українського ринку товарів і трафіку, а представники провідних партнерських програм розкажуть, чим живе ринок в 2020.

Дана конференція – чудове джерело для творчих ідей, які дозволять будувати плани і підбирати актуальні інструменти в найближче півріччя.

На окремій секції будуть розглянуті всі питання, що стосуються додаткових джерел трафіку, зокрема, ті, які не знайти ні в одній мережі. Також експерти розкажуть, як заробити на освітньому, фінансовому і адалт-трафіку.

Крім того, буде розглянута ніша мікропозик і кредитів в Україні. З огляду на, що одним із стійких трендів в Україні є фінансова вертикаль, на конференції ця ніша буде розглянута як з боку рекламодавців, так і веб-майстрів.

Підписатися на розсилку

Завершиться CpaConf спілкуванням з партнерами в кулуарах і афтепаті в одному з відомих клубів Києва, де гостей чекатиме насичена програма з відомими шоу-менами.

Дата: 12 березняМісце проведення: Mercure Kyiv Congress Hotel, вул. Вадима Гетьмана, 6

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».