Digital-революція: як покращити payment experience на сайті університету

  • Юлия
  • 08.10.2021 2575

Сучасні вузи як ніколи раніше стикаються з необхідністю поліпшити платіжні та цифрові можливості для своїх студентів.

У 2020-2021 роках світ вищої освіти зазнав ряд обмежень, в результаті чого впровадження нових рішень довелося прискорити. Виникли нові способи навчання, перейшла в онлайн практика організації платежів і комунікації.

Розвиток платіжних можливостей не був пріоритетом в сфері освіти. Однак в останні місяці ситуація кардинально змінилася, оскільки студенти змушені платити за навчання віддалено.

Для того, щоб забезпечити безперебійний прийом платежів за навчання, гуртожитки, курси та інші послуги, багато університетів швидко спробували запровадити на своїх сайтах нові функції, які забезпечували б необхідну гнучкість і автоматизацію.

Отже, давайте розглянемо, які заходи дозволяють університетам зробити прийом платежів на сайті ефективніше, особливо в умовах локдауна.

Одним із прикладів цифрової гнучкості став Західноукраїнський національний університет, який забезпечив віддалену організацію послуг для своїх студентів.

Забезпечте кілька методів оплати на сайті

Дайте своїм студентам можливість оплатити навчання та інші платні послуги онлайн декількома методами, крім стандартного банківського переказу.

Зокрема, налаштуйте на сайті оплату послуг за допомогою Apple Pay, Google Pay, Privat24, Masterpass, Visa Checkout тощо. Забезпечте прийом оплат з будь-яких банківських карток всіх поширених в Україні платіжних систем – Visa, Mastercard, Простір.

Підключіть кілька способів оплати

Намагайтеся максимально полегшити процес оплати послуг університету на сайті, надавши студентам можливість швидко перейти на сторінку оплати. Чим менше користувачеві необхідно здійснити дій для здійснення оплати, тим вище буде відсоток оплат.

Наприклад, Західноукраїнський національний університет надає студентам можливість оплатити на сайті навчання та інші послуги за допомогою PSP Platon. Достатньо перейти на сторінку оплати, натиснувши на кнопку або навіть зробити це зі смартфона, перейшовши за QR-кодом.

Потім користувач може оплатити навчання за допомогою Apple Pay, Google Pay або просто банківською картою, якщо у нього немає даних гаманців.

Приділіть увагу юзабіліті

Сторінки оплати повинні бути помітними, постарайтеся організувати сайт таким чином, щоб сторінку оплати було легко знайти, скинути посилання на оплату, здійснити оплату за мобільних пристроїв тощо.

Найкраще, якщо студент зможе перейти на сторінку оплати прямо з головної сторінки сайту, а не розшукувати вкладку з оплатою всередині інших вкладок.

Зробіть брендовану сторінку оплати

У багатьох користувачів переадресація на сторонні сервіси оплати викликає недовіру, тому брендовані сторінки оплати більш ефективні. У студента і його батьків виникне значно менше питань, якщо вони перейдуть на сторінку оплати, яка виглядає в стилі університетського сайту.

В арсеналі інструментів PSP Platon є можливість зробити брендовану сторінку оплати за допомогою функціоналу «інвойс для платника».

Охопіть максимальну кількість послуг

Надайте вашим студентам можливість оплатити не лише навчання, а й інші послуги: гуртожиток, комунальні послуги, додаткові курси та ін. Додайте всі необхідні реквізити для оплати онлайн по кожній послузі, яка повинна бути оплачена окремо.

Це дозволить суттєво знизити рівень заборгованості за всіма платними послугами.

Підключення описаних інструментів доступне клієнтам PSP Platon в рамках послуг інтернет-еквайрингу, з можливістю налаштовувати їх на свій розсуд в особистому кабінеті. Якщо у вас виникли питання щодо підключення – звертайтеся до наших менеджерів через будь-який зручний для вас канал зв’язку – пошту, телефон, соцмережі.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».