Для українських біженців запустять криптокарту Binance

  • Юлия
  • 11.04.2022 435

За даними голови Мінцифри Михайла Федорова, за підсумками переговорів із засновником Binance Чанпен Чжао стало відомо про запуск криптокарток для українських біженців.

Наголошується, що Binance – найбільша криптовалютна платформа – запустить благодійну криптовалютну картку, призначену для підтримки українських біженців.

Як повідомив міністр цифрової трансформації України, під час дзвінка із засновником найбільшої криптовалютної платформи Binance Чанпен Чжао (відомий як CZ) було обговорено можливі напрямки подальшої співпраці.

Зокрема, відомо, що Binance підтримає українські освітні проекти, включаючи уроки криптограмотності, щоб ще більше українців отримували цифрові навички та отримували нові цифрові професії. Крім того, команда Binance продовжує співпрацю з українським Мінцифри щодо впровадження криптозаконодавства та інтеграції програми «Дія» для ідентифікації українських користувачів криптобіржі.

Так, за словами Федорова, вже у квітні Binance запустить благодійну криптокартку для всіх українців, які були змушені залишити територію України та наразі потребують допомоги. Михайло Федоров також нагадав, що Binance вже надала підтримку Україні у розмірі $10 млн. До того ж компанія планує збільшити цю суму до $20 млн найближчим часом.

Чанпен Чжао в рамках розмови підтвердив, що компанія Binance неухильно дотримується вимог санкційної політики щодо російських чиновників та банків із списку санкцій, причетних до військової агресії в Україні.

Крім цього, компанія в режимі 24/7 реагуватиме на випадки, коли режим санкції може бути порушений.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про чотири види шахрайства, що з’явилися під час війни в Україні.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».