Доходи банків від віддаленої верифікації через BankID НБУ виросли на 38%

  • Юлия
  • 18.10.2021 2473

Система BankID принесла українським банкам близько 120 млн гривень доходу. Кожну секунду в Україні проходить ідентифікація користувачів за допомогою системи BankID НБУ.

За три місяці з липня по вересень 2021 роки українці успішно скористалися електронною дистанційною ідентифікацією користувача через систему BankID Національного банку 6,8 млн разів.

Повідомляється, що це більш ніж в 3 рази перевищує показники аналогічного періоду 2020 року.

Як повідомляє прес-центр НБУ, через систему щодня відбувається майже 61 тисяча успішних ідентифікацій. Причому така верифікація здійснюється майже кожну секунду починаючи з серпня.

Дохід абонентів-ідентифікаторів в 3 кварталі склав 47,2 млн гривень в межах їх роботи в системі BankID НБУ, повідомляє регулятор. Це на 38% перевищує показники попереднього кварталу 2021 року, тобто більш ніж на третину.

Разом з тим, з початку роботи системи ідентифікатори отримали від абонентів – постачальників послуг дохід в розмірі 118,2 млн грн, пише ubr з посиланням на НБУ.

Фото: НБУ

Повідомляється, що на даний момент в Україні працює 37 банків-ідентифікаторів і 80 постачальників. На даний момент доступ до системи BankID мають близько 99% користувачів платіжних карток.

Варто нагадати, що BankID є державною системою віддаленої ідентифікації, яка забезпечує передачу персональних даних користувачів від банку, в якому відкрито рахунок, до суб’єкта, який надає користувачеві послугу.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про Законопроект стосовно Дія Сity: відомі податкові ставки та обмеження.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».