Європейці активно користуються платіжними імплантами

  • Юлия
  • 08.06.2021 2540

У Британії, Польщі, Німеччини та деяких скандинавських країнах вже близько 200 людей щодня користуються платіжними імплантами, розташованими під шкірою рук.

Повідомляється, що британо-польський стартап Walletmor представив біополімерний імплант - інноваційний безконтактний переносний пристрій. Пристрій коштує 199 євро і імплантується під шкіру.

За попередніми даними, імплант має товщину приблизно півміліметра. Пристрій складається з металевої оболонки і інтегральної схеми, діючи як антена.

Імплант створений вченими з лабораторії Сіетла VivoKey Technologies Inc .. Пристрій має діючі сертифікати біосумісності, що підтверджують відповідність стандарту ISO 10993, пише psm7 з посиланням на finextra.

За даними Walletmor, раніше нікому не вдавалося створити платіжний імплант, який був би безпечним і приймався в усьому світі. Про це заявив Войцех Папрота, автор стартапу.

Відзначається, що для того, щоб використовувати імплант, необхідно створити обліковий запис на європейській платформі iCard і перевести гроші на свій рахунок.

За даними виробника, на даний момент близько 200 людей у Великобританії, Німеччині, Польщі та скандинавських країнах створюють платежі щодня, використовуючи імплант.

Крім того, фахівці відзначають, що імплантація для споживачів не представляє ніяких труднощів. Це проста, безболісна процедура, яка займає всього 15 хвилин.

На даний момент в Європейському Союзі рекомендовано більше 50 професійних установників імплантів Walletmor. Зробити це можна в традиційних лікарнях, клініках і лабораторіях естетичної медицини.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що українці купують в онлайн-супермаркетах частіше, ніж у фізичних магазинах.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».