Facebook Pay перейменували на Meta Pay

  • Юлия
  • 29.06.2022 345

Нещодавно Марк Цукерберг представив цифровий гаманець для метавсесвіту Meta Pay.

Зокрема, з'явилося повідомлення про перейменування раніше оголошеного продукту. Запускаючи Meta Pay, компанія робить перший крок на шляху створення цифрового гаманця для метавсесвіту.

Уточнюється, що користувачі й надалі зможуть робити покупки, відправляти гроші та робити пожертвування на різні цілі у Facebook, Instagram, WhatsApp, Messenger та скрізь, де раніше використовувалася система Facebook Pay.

Проте компанія зазначає, що крім поточних функцій має намір додати і нові.

Так, Meta Pay стане гаманцем для метавсесвіту, який дозволить безпечно керувати своєю особистістю, своїм майном та платежами.

Зазначається, що в майбутньому з’являться різноманітні цифрові предмети, які користувачі, можливо, захочуть створити або купити. Це може бути цифровий одяг, відео, музика, предмети мистецтва, враження, віртуальні події та інше.

За словами Цукерберга, важливе значення матиме підтвердження права власності, особливо якщо користувачі захочуть взяти деякі з цих предметів із собою у різні сервіси.

Крім того, повідомляється, що в планах компанії – створити можливість «увійти в будь-який метавсесвіт, і все, що ви купили, має бути прямо там».

На думку експертів, це забезпечить найкращий досвід для людей та великі можливості для творців. Незважаючи на те, що до цього ще далеко, Meta сподіваються реалізувати таку можливість.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що PayРal продовжує безкомісійний період для українців до осені.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».