Facebook повернувся до реалізації власної цифрової валюти

  • Юлия
  • 23.04.2021 2704

Запуск цифрової валюти Libra відкладався декілька років, а тепер соціальна мережа Facebook сподівається дати їй старт до кінця року під іншим ім'ям.

Як стало відомо, топ-менеджери соцмережі працюють над тестовим запуском валюти до кінця 2021 року.

Варто відзначити, що анонсована в 2019 році Libra не отримала позитивного сприйняття публіки, зокрема Facebook отримав жорстку критику влади і спільнот в усьому світі.

Стурбованість фінтех-спільноти по всьому світу викликала можливість створення гігантської техномонополіі, з огляду на те, що Facebook зможе конкурувати зі світовими валютами.

Варто відзначити, що в Facebook налічується близько 2,8 млрд активних користувачів, при тому, що населення всієї планети становить 7,98 млрд, пише Finance з посиланням на TechToday.

В результаті, через скандал репутація нової цифрової валюти була зіпсована, а компанії, які спочатку підтримали валюту Facebook, стали відмовлятися від неї, в тому числі досить великі – PayPal і eBay.

Тому цифрову валюту перейменували в Diem. Планується, що вона буде забезпечена американським доларом.

Повідомляється, що асоціація Diem Association, чия штаб-квартира знаходиться в Швейцарії, на цей раз планує дуже обережний підхід. Зокрема, спочатку планується запуск валюти в тестовому режимі з однією монетою, прив’язаною до американського долара.

Разом з тим, спочатку обсяг транзакцій буде невеликим і орієнтованим на індивідуальних споживачів.

За словами глави австралійського піар-відділу Facebook Антоніа Сандра, Diem є окремою від Facebook організацією, тому питання про валюту Facebook не коментує.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що техногігант запускає «сімейну» картку Apple Card Family.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».