FinRetail-2020: бізнес обговорить тренди та нові можливості

  • Юлия
  • 17.11.2020 1028

Зовсім скоро, 20 листопада, в Києві пройде щорічна профільна конференція FinRetail 2020.

Це місце зустрічі лідерів різноманітних напрямків бізнесу: фінанси, ecommerce, ритейл, технології, платежі і перекази, IT і розваги. Експерти діляться досвідом і думками, розширюють кругозір, отримують ідеї для розвитку бізнесу.

Два потоки - Finance і Retail - об'єднують кращі бізнес-кейси авторитетних експертів, успішних менеджерів-практиків сфери роздрібної торгівлі та фінансових послуг на одній бізнес-арені.

Цього року у фокусі конференції - можливості, які з'явилися у ритейл-індустрії в 2020 році, і якими вона скористалася або скористається в майбутньому.

Отже, в цьому році ключовими темами конференції стануть: Головні тренди роздрібного бізнесу 2020 – 2021; Передові платіжні технології та сервіси; Ключові фактори успіху в новій реальності; Неочевидні фішки платного просування; Перехід з оффлайна в онлайн, знайти оптимальний баланс; Сучасні технології для роздробу, розумні інвестиції в майбутнє; Правильна аналітика: інструменти та кейси; Як рости без збільшення бюджету; Чим вразити клієнта, який бачив вже всі грані клієнтського сервісу? Як працювати над залученням і формувати лояльність клієнта при продуктовій ідентичності? А ще – ефективна взаємодія ритейлу з банками, співпраця з маркетплейсами. Також відвідувачі зможуть задати питання експертам.

Організатори подбали про створення умов для неформального спілкування. Для цього будуть працювати спеціальні лаунж-зони, проводитимуться конкурси та розіграш цінних призів від партнерів, кава нон-стоп і яскрава вечірня шоу-програма за системою все включено! Варто відзначити, що інфопартнером FinRetail 2020 виступає youtube-канал Ukrainian Fintech Hub.

Реєстрація скоро закінчується, встигніть придбати квиток! Місце проведення буде відомо пізніше.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».