Fintech і Ecommerce-події 2020 онлайн та офлайн

  • Юлия
  • 20.07.2020 1349

В цьому році вірус Covid-19 вніс корективи в програму Fintech і Ecommerce-івентів по всьому світу.

Українським організаторам конференцій також довелося перебудувати свій формат роботи з урахуванням нових умов. Хтось прийняв рішення перейти в онлайн, хтось переніс події на невизначений термін. Проте, для тих, хто бажає залишатися в курсі тенденцій у своїй галузі, цього літа і восени можна буде ознайомитися з доповідями найцікавіших спікерів.

Отже, давайте подивимося, які івенти заплановані на другу половину року і в якому форматі їх можна буде відвідати.

The Banking 50

Платформа The Banking 50 об’єднує лідерів провідних українських підприємств, фінансового та банківського секторів, представників державних і регулюючих органів. Учасники події: перші особи банків і компаній-лідерів ринку, представники регуляторних органів. На платформі на постійній основі відбувається діалог гравців ринку. Івент буде проходити на свіжому повітрі, з чудовою кухнею.

Дата форуму: 24 липня 2020 року, 18.00

Конференція XX Payments & XIII Security EMA Conference

Двадцята конференція Української міжбанківської Асоціації членів платіжних систем «ЕМА» присвячена безпеці платежів, розвитку безготівкових розрахунків та фінансовій інклюзії.

Зокрема, буде обговорюватися, які дії варто зробити учасникам платіжного та фінансового ринку України, щоб не допустити катастрофічних наслідків «ідеального шторму». Регулятори, небанківські фінансові установи, банки, оператори поштових послуг, платіжні агрегатори, обговорять, як використовувати нові можливості для стабільного зростання.

Дата конференції: 30 липня 2020

Місце проведення: Київ, концерт-хол «Оазис», вул. Липківського, 1А, РК «Ультрамарин», 3-й поверх

Найзнаменитіша конференція з інтернет-маркетингу пройде традиційно в Одесі на березі моря. На 4 різних потоках 30 спікерів поділяться своїми знаннями в таких тематиках: Business & Digital, PPC & Analytics, SEO та Affiliate.

У числі спікерів – представники таких компаній, як EVO, PapaKarlo, Планета Кіно, Traffic Squad, Prom і ін.

Дата конференції: 29 серпня

IFORUM 2020

iForum – одна з найчисленніших оффлайн-конференцій в Україні, яка присвячена інтернет-бізнесу. Івент традиційно пройде за такими тематиками, як Інтернет-Бізнес, Реклама, Стартапи, Просування, інтернет-технології, Майбутнє, Digital Fun, «автоматизуй це». На конференції ви дізнаєтесь про автоматизацію держави, а також прогресивні рекламні технології, які можуть змінити ваш бізнес. У відвідувачів буде можливість ознайомитися з успішними кейсами стартапів на внутрішньому і зарубіжному ринках. Також обговорюватимуться нові ринки для IT-компаній, роботи, IoT, віртуальна і доповнена реальність і їх внесок в розвиток бізнесу.

Дата конференції: уточнюється, осінь 2020

Підписатися на розсилку

Finance Forum 2020 | SME Banking Club

Міжнародний банківський форум присвячений розвитку продуктів для малого та середнього бізнесу і кредитних послуг в країнах СНД і Кавказу. Мета даного форуму – надання дискусійного майданчика представникам фінсектора для обговорення ключових питань фінансування МСБ, інноваційності та ефективності кредитних продуктів і програм. В рамках форуму гості зможуть ознайомитися з результатами досліджень SME Banking Club, присвячених кредитами на розвиток бізнесу, овердрафтів, беззаставними кредитами, з оголошенням банків-фіналістів, які будуть запрошені на Експертна рада з фінансування МСБ.

Дата конференції: 24-25 вересня

9th Ukrainian Banking Forum

На порядок денний будуть винесені такі теми, як макроекономічний огляд, перспективи банківського сектора, вплив COVID-19 на розвиток банківського сектора (цифровизация, Green Banking і ін.), земельні реформи, розвиток ринків капіталу, відновлення великої приватизації і наступна хвиля дрібної приватизації, NPL в Україні та ін.

Дата проведення: 15 жовтня 2020

Ми сподіваємося наша добірка допоможе вам розставити для себе пріоритети і скласти план відвідування тематичних івентів в 2020 році. Корисного проведення часу!

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».