Fintech-підсумки минаючого року: у Києві пройде FinYear 2021

  • Юлия
  • 14.12.2021 1449

Незабаром в Україні відбудеться найтепліша фінансова зустріч року FinYear 2021.

На гостей чекає незвичайний формат, затишна та святкова атмосфера, відкритий діалог з регулятором, нові знайомства та нетворкінг.

У рамках івента відбудеться підбиття підсумків року для фінансового сектора від керівників ключових департаментів НБУ, до зони відповідальності яких входить реформування та координація роботи фінансових компаній.

У програмі FinYear 2021 із презентаціями виступлять:

– директор Департаменту ліцензування НБУ – Михайло Федоренко;

– заступник директора Департаменту методології регулювання діяльності небанківських фінансових установ НБУ – Сергій Савчук;

– начальник Управління нагляду за фінансовими компаніями Департаменту нагляду за ринком небанківських фінансових послуг НБУ – Олександр Залєтов;

– директор Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ – Андрій Поддєрєгін;

– начальник Управління захисту прав споживачів фінансових послуг НБУ – Ольга Лобайчук.

Крім того, відвідувачів чекає презентація найостанніших дослідженнь від авторитетних компаній – CBR та Kantar Ukraine. Експерти поділяться результатами досліджень у кількох напрямках. Зокрема, розкажуть про тенденції у фінансовій поведінці населення у 2021 р. та які споживчі настрої переважають зараз в Україні. Яку роль сьогодні грають фінансові установи у житті споживача у розрізі продуктів, брендів та драйверів вибору. Якими є ключові критерії вибору фінансової установи для відкриття продуктів.

Під час івента відбудеться дискусійна сесія у форматі відкритого діалогу про трансформацію ринку фінансових послуг під впливом регуляторної політики та об’єктивних драйверів зростання: зниження порогу входу, зростаючої конкуренції, можливостей сучасних діджитал технологій, зміни споживчих звичок та очікувань.

Завершить конференцію чудова новорічна програма із частуваннями та подарунками.

Коли: 17 грудня, початок о 14:00

Де: Київ, вулиця Басейна, 2А (God’s Place).

Організатори конференції – видання Minfin, Finance, а також Всеукраїнська Асоціація Фінансових Компаній.

Youtube-канал Ukrainian Fintech Hub виступає інформаційним партнером конференції. Приєднуйтесь, кількість місць дуже обмежена. Реєстрація тут.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».