Forbes назвав міста України, в яких найлегше вести бізнес

  • Юлия
  • 11.10.2021 2519

За легкістю ведення бізнесу в 2021 році, згідно з рейтингом, складеним forbes.ua, на першому місці знаходиться Київ.

Відзначається, що загальний показник Києва склав 701 пункт – столиця набрала найбільшу кількість балів серед інших міст в категоріях «Ділова активність», «Транспортне сполучення» і «Купівельна спроможність».

У 2020 році в цьому рейтингу Київ займав лише четверте місце. Лідер минулого року Івано-Франківськ – опустився на четверте місце в списку. Укладачі рейтингу оцінювали 38 великих міст України з населенням від 90 тисяч осіб.

У дослідженні наголошується, що в місті погіршилася ситуація з прозорістю місцевої влади. Крім того, значно знизилася ділова активність в період карантинних обмежень, пише minfin з посиланням на Forbes.

В цьому році в рейтинг вперше увійшов Ірпінь, посівши 7 місце. І на п’ять місць у рейтингу піднялися Кременчук та Біла Церква.

Відзначається, що в 2021 році найгірша динаміка відзначається у Кам’янець-Подільського – місто втратило відразу вісім позицій. Крім цього, з першої десятки випала Одеса, яка займала в торішньому рейтингу 9-е місце.

Forbes.ua

Повідомляється, що в рейтингу враховувалися десять груп критеріїв:

– прозорість міської влади

– ділова активність

– регіональний рейтинг Doing Business

– купівельна спроможність

– транспортне сполучення

– безпеку

– освіта

– міграційна привабливість

– екологічна ситуація

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як покращити payment experience на сайті університету в епоху Digital-революції.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».