Футбольний клуб «Динамо» випустить свою цифрову валюту

  • Юлия
  • 13.01.2021 649

Столичний футбольний клуб має намір збільшити прибуток, випустивши цифрову валюту для фанатів, за яку можна буде придбати деякі товари та послуги клубу.

Її запуск запланований на найближчий час, на початок року. За попередніми даними, для випуску власної криптовалюти футбольний клуб привернув блокчейн-компанію, яка допоможе «Динамо» створити спортивну цифрову екосистему.

Відзначається, що вона допоможе краще взаємодіяти з фан-спільнотою, пише finclub з посиланням на Business wire. Очікується, що нова екосистема дозволить підвищити доходи клубу в протиепідеміологічних умовах, з урахуванням того, що футбольні стадіони в період пандемії закриті.

До системи, крім безпосередньо клубу «Динамо», приєднаються також партнери та спонсори клубу.

Власник київського «Динамо» Ігор Суркіс зазначив, що впровадження цифрової валюти для фанатів гарантує, що клуб може легко залучити більше вболівальників.

За попередніми даними, планується, що цифрові токени будуть застосовуватися при розрахунках на стадіоні і цифровому торговому майданчику.

Також новинка дозволить фанатам заробляти футбольну криптовалюту від взаємодії з командою. Наприклад, їх можна буде отримати завдяки активності в соцмережах.

Крім цього, цифрова валюта буде інтегрована з системою мобільних платежів для розрахунків як онлайн, так і офлайн. Клуб надасть уболівальникам доступ до ряду заходів клубу, а також до брендованих товарів, купити які можна буде тільки за цифрові токени.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що НБУ підвищить вимоги до незабезпечених споживчих кредитів.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».