Гайд з вибору PSP для інтернет-провайдерів, хостингів та хмарних сервісів

  • Юлия
  • 17.08.2020 1250

Для більшості видів бізнесу, які працюють за передоплатою, вибір сервісу прийому платежів має величезне значення. Пошук платіжного провайдера - дуже непросте завдання.

З одного боку, хороший провайдер дозволить вам забезпечити високого рівня UX, стимулюючи клієнтів витрачати більше на вашому веб-сайті. З іншого - може відштовхнути складними механізмами оплати, їх незручністю і обмеженими можливостями, підштовхуючи більше ніколи до вас не повертатися.

При цьому, досить непросто знайти на ринку сервіс прийому платежів з великою кількістю технічних рішень. Тому ми вирішили підготувати посібник з вибору платіжного провайдеру для хостингів, інтернет-провайдерів та хмарних сервісів, які допоможуть вам зорієнтуватися, на що звертати увагу при виборі.

Високий рівень захисту від шахрайства

Це перший пункт, на який варто спиратися при виборі платіжного сервісу для вашого бізнесу.

– PCI DSS

Платіжний провайдер повинен відповідати стандарту безпеки шифрування даних індустрії платіжних карток PCI DSS вищого рівня – Level 1. Стандарт включає опис 12 деталізованих вимог, які є обов’язковими для забезпечення найвищого рівня безпеки даних власників банківських карток, які передаються, зберігаються і обробляються в інформаційно-технологічних інфраструктурах компаній.

– 3Dsecure, MasterCard Secure Code, Verified by Visa

При роботі з банківськими картками в інтернеті забезпечення безпечних оплат є однією з найважливіших задач. Конфіденційні дані ні в якому разі не повинні потрапити в руки третіх осіб. На даний момент існують такі системи захисту платежів, як MasterCard Secure Code, Verified by Visa і на додаток до них з 2011 року банками використовується ще одна технологія – 3-D Secure. Надійний платіжний провайдер здатний надати всі перераховані системи захисту.

Antifraud-система. Наявність системи виявлення потенційно небезпечних операцій з подальшою роботою над їх усуненням дозволить вам звести до мінімуму витрати, пов’язані з онлайн-шахрайством. Фахівці платіжного провайдера відстежують і перевіряють невдалі і підозрілі транзакції. У разі виявлення підозрілих транзакцій провайдер має можливість заблокувати транзакцію.

Техпідтримка

Переваги професійної та компетентної підтримки з боку платіжного провайдера ви оціните практично відразу. У разі виникнення складнощів з оплатою клієнти зможуть звернутися до техпідтримки вашого PSP, який відповість на всі запитання. Це знижує навантаження на вашу власну техпідтримку.

Методи шифрування

Платіжні провайдери використовують шифрування для захисту платежів клієнтів. При цьому, одні методи шифрування безпечніші, інші – менш. Наприклад, токенізація – це метод шифрування даних, який усуває необхідність в передачі номера або інших даних платіжної картки в процесі транзакції, що робить цей метод більш безпечним, ніж інші.

Великий вибір методів оплати

Способи та методи оплати в даний час повинні відповідати вимогам і потребам споживача. На даний момент користувачі інтернет-сервісів надають перевагу оплаті послуг не тільки банківськими картками, але і такими електронними гаманцями, як Apple Pay, Google Pay, Masterpass тощо.

Крім цього, важливим фактором є можливість інтеграції з вашим мобільним додатком. За даними дослідження Google, користувачі смартфонів проводять в додатках до 90% часу, причому, у більшості встановлено від 1 до 6 додатків: розважальні програми, ігри, месенджери, утиліти, програми різних сервісів. Таким чином, інтеграція платежів в SDK дозволить вашим клієнтам оплачувати послуги хостингу або інтернет-послуг тоді, коли їм зручно і там, де їм зручно.

Наявність бізнес-інструментів

Широкий спектр налаштувань і супутніх послуг розширює можливості для вашого бізнесу і позитивно позначається на лояльності клієнта. Ваші клієнти безумовно оцінять можливість автоматичного списання коштів з балансу аккаунта за розкладом, оплату за QR, інвойсинг та інші платіжні інструменти. Адже завжди зручно мати можливість оплачувати послуги за графіком або робити це вручну зручним способом.

Широкі можливості для інтеграції

Індивідуальний підхід в питаннях інтеграції та підбору інструментів дає набагато більші переваги, ніж стандартизований «масовий» підхід до клієнтів. Намагайтеся звертати увагу на провайдерів, які пропонують індивідуальний підхід і інтеграцію з найбільш поширеними CMS. Повноцінна інтеграція з вашим програмним забезпеченням заощадить масу часу і грошей на бухгалтерському обліку, бізнес-аналітиці тощо.

Підписатися на розсилку

Якщо у вас виникли питання щодо інтеграції, методів оплати або платіжних інструментів, наші фахівці завжди готові вам допомогти.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».