ДПС буде штрафувати бізнес за прийом оплат на особисті картки

  • Юлия
  • 24.06.2021 3362

Податкова штрафуватиме українців за прийом оплат на картку без реєстрації в якості суб'єктів господарювання в установленому порядку.

Таким чином, за систематичне отримання плати за товари на картку фізичних осіб можна отримати штраф у розмірі 85 тисяч гривень.
За даними прес-служби ДПС, продавці, що використовують схему продажу товарів з оплатою на особисті картки, не зареєстровані як суб'єкти господарювання.
Подібні схеми чреваті тим, що розрахунки в даному випадку проводяться з грубими порушеннями податкового законодавства. Таким чином, продавці отримують невраховані доходи, не платять необхідні податки, збори та обов'язкові платежі.

Отримані кошти в подальшому використовуються для виплати заробітних плат «у конвертах», на придбання контрафактних товарів тощо. Подібні явища негативно впливають на стан наповнення держбюджету.

Дана ситуація також створює ризики для покупців. Зокрема, вони ризикують придбати товар сумнівної якості без можливості його повернення і захисту своїх прав. Це відбуватиметься тому що розрахунковий документ на підтвердження оплати покупцям не видається.

ДПС нагадує, що за ведення господарської діяльності без державної реєстрації в Україні передбачена адміністративна відповідальність. Порушникам загрожує штраф у розмірі до 85 тисяч гривень з конфіскацією виготовленої продукції, сировини, знарядь виробництва і грошей, одержаних внаслідок вчинення такого правопорушення.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що українські хакери завдали шкоди іноземним компаніям на півмільярда доларів.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».