Google і Microsoft виділять 30 млрд доларів на кібербезпеку

  • Юлия
  • 27.08.2021 2572

Питання захисту персональних даних з кожним роком залучає все більше уваги техно-гігантів.

За даними The Verge, найбільші світові технологічні компанії - Apple, Google і Microsoft - пообіцяли посприяти в зміцненні кібербезпеки.

Залежно від компанії зобов'язання щодо захисту даних різняться, але варіюються від мільярдних витрат на кібер-інфраструктуру, надання допомоги в ланцюжку поставок і навчанні.

Повідомляється, що провести зустріч президента США і техно-гігантів змусив ряд великих кібератак на урядові установи США та енергетичну інфраструктуру, таку як Colonial Pipeline.

За даними уряду США, більша частина критично важливої ​​інфраструктури належить і управляється приватним сектором, а федеральний уряд не може впоратися з цією проблемою самостійно, пише finance.

В рамках зустрічі представили Apple оголосили, що компанія буде працювати зі своїми постачальниками, щоб «стимулювати масове впровадження багатофакторної автентифікації». Крім того, компанія планує проводити нові тренінги з безпеки, реагування на інциденти і швидше усувати уразливості.

У свою чергу, Amazon планує безкоштовно запропонувати пристрій багатофакторної автентифікації всім власникам облікових записів Amazon Web Services, а також зробити безкоштовним для громадськості навчання з питань безпеки.

Крім того, в Google заявили, що компанія витратить більше 10 млрд доларів на посилення кібербезпеки і ланцюжки поставок програмного забезпечення протягом наступних п’яти років. Google також пообіцяла навчити більше 100 000 американців аналітиці даних і ІТ-підтримці в рамках програми Career Certificate.

Разом з тим в Microsoft відзначили, що інвестують у кібербезпеку 20 млрд доларів протягом п’яти років, давши ті ж обіцянки, що і Google.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в TikTok можна буде купувати товари всередині програми.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».