Google Pay інтегрував Western Union і Wise для грошових переказів

  • Юлия
  • 19.05.2021 2743

Компанія Google Pay інтегрувала дві популярні системи переказів - Western Union і Wise.

Повідомляється, що на даний момент функція відправки коштів доступна жителям США, які можуть пересилати гроші в Сінгапур і Індію за допомогою даних систем переказу.

На сьогоднішній день грошові перекази - досить великий бізнес. У всьому світі люди щорічно відправляють понад 700 мільярдів доларів друзям і родичам в своїх країнах.

За попередніми даними, для того, щоб переслати гроші за допомогою Google Pay, користувачам тепер буде достатньо знайти відповідного користувача і натиснути «Сплатити».

Потім на вибір буде запропоновано переказ або через Western Union, або Wise. Весь процес укладається в кілька простих кроків, повідомляє finextra.

Повідомляється, що система переказів платежів Western Union пропонує клієнтам необмежені безкоштовні перекази до 16 червня при відправці грошей через Google Pay. Wise також пропонує суттєві «плюшки» – компанія зробить перший переказ безкоштовним для нових клієнтів при переказі до 500 доларів США.

За попередніми даними, не дивлячись на те, що сервіс Google Pay починає запуск з Індії та Сінгапуру, до кінця року користувачі Google Pay в США зможуть відправляти гроші людям в більш ніж 200 країн через Western Union і в більш, ніж 80 країн – через Wise.

[Subscription]

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Нацбанк домовився з Visa і Mastercard про зниження міжбанківських комісій.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».