Google Pay дозволить зберігати цифрові сертифікати про Covid-вакцинацію

  • Юлия
  • 07.07.2021 2534

Google оновила свій Passes API в Google Pay, щоб медичні організації, держустанови та інші уповноважені органи могли створювати цифрові сертифікати вакцинації проти Covid-19 і результатів тестування.

Користувачі Android тепер зможуть зберігати їх і відображати безпосередньо на своєму мобільному пристрої, навіть якщо вони не встановили додаток Google Pay.

Повідомляється, що спочатку ця послуга буде розгорнута в Сполучених Штатах, а потім в інших країнах.

За попередніми даними, користувачі зможуть користуватися цифровою версією сертифіката COVID на своєму пристрої безпосередньо після його збереження. Отримати до нього доступ можна буде за допомогою ярлика на головному екрані пристрою, навіть коли він знаходиться в автономному режимі або в регіонах із слабким інтернет-обслуговуванням.

Функція буде доступна на пристроях Android 5 або пізніших версіях, також пристрій повинен мати сертифікат Play Protect. При цьому установка додатку Google Pay не є обов’язковою вимогою для доступу до карток COVID.

Фото: googleblog

Як повідомляється у блозі Google, COVID-карта була розроблена з урахуванням принципів конфіденційності і безпеки, серед яких дотримання вимог до:

Зберігання інформації. Дані про вакцинацію користувача і тестах на COVID зберігаються на його пристроях Android. Якщо користувач хоче отримати доступ до цієї інформації на декількох пристроях, йому доведеться вручну зберегти дані на кожному пристрої. Google не зберігає копії сертифікатів про вакцинацію або тестах користувача COVID.

Обміну інформацією. Дані користувача не передаються Google різним службам або третім сторонам і не використовується для таргетингу реклами.

Інформації про захист. Для зберігання COVID-сертифіката на пристрої потрібен екран блокування. Це зроблено для додаткової безпеки та захисту особистої інформації користувача. Коли власник Android-пристрою хоче отримати доступ до свого COVID-сертифікату, йому буде запропоновано ввести пароль, пін-код або біометричний метод, налаштований для його пристрою Android.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що платіжні дані користувачів смартфонів Android виявилися під загрозою.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».