Google планує дозволити зберігання криптовалюти на цифрових картках

  • Юлия
  • 24.01.2022 241

Наразі компанія Google працює над розширенням можливостей фірмової платіжної системи.

Компанія планує надати підтримку криптовалютам на цифрових картах сервісу Google Pay, зазначив президент компанії Google з комерції Білл Реді.

За словами Реді, криптовалюта - це те, чому компанія приділяє велику увагу. З урахуванням того, як зростатиме попит з боку користувачів і продавців, Google теж буде розвиватися, пише Bloomberg.

На сьогоднішній день криптовалюту можна зберігати на віртуальних картках. Однак розплачуватись нею все ще проблематично через невелику кількість приймаючих цифрові токени продавців.

Крім цього, Google працює над тим, щоб додати більше платіжних функцій до свого сервісу покупок. Це допоможе надати користувачам весь спектр фінансових послуг, за словами Реді.

Очікується, що крок у бік приєднання до криптовалютної галузі допоможе техно-гіганту залучити нових користувачів. Відомо, що компанія Google вже домовилася про співпрацю з криптобіржею Coinbase та процесинговим сервісом BitPay.

До речі, для управління своїм платіжним підрозділом Google найняла колишнього керівника PayPal Арнольда Голдберга. Раніше компанія готувалася до запуску сервісу цифрових рахунків Plex, які повинні були синхронізуватися з Google Pay за посередництва фінансових партнерів. Однак у жовтні 2021 року Google звернула ініціативу.

Google має намір перетворити Google Pay на «всеосяжний цифровий гаманець» за допомогою цифрових квитків та паспортів вакцинації.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що за Mastercard платіжна система Visa протестує CBDC.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».