Google отримав рекордну за 14 років виручку через пандемію

  • Юлия
  • 28.10.2021 2375

Повідомляється, що такого прибутку у компанії не було 14 років, пише «Економічна правда» із посиланням на The Wall Street Journal.

За попередніми даними, Google майже подвоїв свій прибуток. Зокрема, за один рік компанія показала квартальне зростання, яке пошуковий гігант зазвичай фіксував протягом двох років.

У звіті компанії наголошується, що пандемія суттєво вплинула на основний рекламний бізнес Google. Так, невеликі компанії інвестували кошти у цифрову рекламу, розраховану на онлайн-покупців.

У той же час, трафік офлайн-магазинів помітно падав, а маркетологи зверталися до Google для просування своїх продуктів.

Як відомо, материнська компанія Alphabet у вівторок повідомила, що виручка Google зросла на 41% — до $65,12 млрд. Компанія отримала прибуток майже втричі більше за фінансові показники до пандемії – 21,03 млрд доларів.

Найбільший прибуток компанія отримала від реклами – цей бізнес Google приніс компанії $53,13 млрд доходів. Це на 43% більше, ніж за аналогічний період минулого року – на той момент ця сума склала $37,1 млрд.

За даними фіндиректора компанії Рут Порат, зміна політики конфіденційності Apple вплинула на виручку YouTube. У свою чергу, виторг підрозділу Google Cloud, до якого входять, зокрема, платформи для аналізу та інструменти для спільної роботи, зріс на 45% — до $4,99 млрд.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що безконтактні платежі в Україні зросли наполовину.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».