Google знижує комісію за розміщення в Google Play

  • Юлия
  • 25.10.2021 2452

Техногіганти за останні 2 роки зіткнулися з низкою судових позовів і урядових постанов. Це змусило компанії внести в тарифну політику істотні корективи.

Антимонопольні органи ряду країн все більш серйозно тиснуть на такі корпорації, як Google, Amazon, Apple та ін. В свою чергу, компанії пропонують на ринку хмарні ресурси і майданчики для розміщення додатків і сервісів сторонніх розробників.

Нещодавно в Google оголосили про чергові зміни. Так, пошуковий гігант підтвердив, що тепер значно менше платитимуть розробники всіх додатків, які використовують систему підписки.

Повідомляється, що комісія за розміщення і продаж в Google Play буде зменшена з 30% до 15%.

У свою чергу, для мобільних сервісів, які теоретично можуть бути використані в освітніх цілях, ставка і зовсім буде знижена до 10%. До них можуть бути віднесені електронні книги, деякі онлайн-передачі, потокова музика, пише psm7.

Варто нагадати, що в березні цього року компанія вже скорочувала комісію за розміщення. Навесні пільгові умови стали доступні для тих фірм-розробників, чий сумарний річний прибуток від продажу софта в магазині додатків Google Play не перевищує 1 млн доларів.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що НБУ не буде карати кредитні спілки за порушення через карантин.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».