Google вводить плату за паркування за допомогою Google Maps

  • Юлия
  • 19.02.2021 619

У Google з'явилася нова функція, яка дозволяє споживачам оплачувати паркування, а також проїзд у громадському транспорті прямо з Google Maps.

Техно-гігант відзначає, тепер користувачі легко можуть оплачувати паркувальний лічильник прямо з навігації в Google Maps і взагалі не торкатися до лічильника.

Повідомляється, що для користування сервісом потрібно просто натиснути кнопку «Оплатити паркування», яка з'являється при наближенні до місця призначення. Після чого потрібно ввести номер лічильника, кількість часу, на який планується припаркуватися, та натиснути «Сплатити».

Користувачам достатньо прив’язати свій аккаунт Google Pay до додатка «Google Maps», щоб здійснювати безконтактні платежі в паркувальних лічильників в більш ніж 400 містах США.

За попередніми даними, в найближчі тижні можливість оплачувати проїзд за Google Maps розшириться до 80 агентств по всьому світу на Android. На даний момент функція доступна тільки на iOS і тільки в США.

Компанія також розширює можливості оплати проїзду через Google Maps для більш ніж 80 транспортних агентств по всьому світу. Користувачі можуть планувати свою поїздку, оплачувати проїзд і їздити без необхідності перемикатися між кількома додатками.

Повідомляється, що користувачам буде доступне дистанційне поповнення балансу, яке можна буде здійснювати в Google Maps, пише finextra.

За даними Google, переглядаючи маршрути громадського транспорту, користувачі отримають можливість платити з телефону кредитною або дебетовою карткою, вже прив’язаною до  Google Pay.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні – все більше POS-терміналів і менше банкоматів.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».