Google запускає нову платіжну функцію в Україні

  • Юлия
  • 20.07.2022 365

За даними американської компанії Google, в Україні буде запущено функцію Google Wallet, яка замінить Google Pay.

Зазначається, що у додатку можна буде зберігати не лише банківські картки, а й квитки.

Як заявив спікер компанії Чайті Сен, компанія Google почала запуск Wallet для користувачів Android у 39 країнах. Ця програма буде доступна всім користувачам протягом наступних декількох днів.

У більшості країн Wallet замінить існуючий додаток Google Pay, однак у Сінгапурі та США працюватиме як окремий додаток, пише The Verge. У цих країнах Google Pay буде використовуватися як спосіб надсилання грошей між картами.

Компанія Google анонсувала Wallet на своєму заході I/O у 2022 році, представивши його як додаток для керування всіма цифровими картками. У додатку можна зберігати не тільки платіжні дебетові та кредитні картки як це було раніше, але й цифрові посвідчення особи, сертифікати вакцинації, квитки, ключі та багато іншого.

Image: Google

До речі, Google мала кілька ітерацій гаманця, які були випущені кількома роками раніше. У 2011 році це був платіжний додаток NFC, і він еволюціонував, включивши інші платіжні функції, такі як однорангові грошові перекази. До речі, колись була навіть фізична дебетова карта Google Wallet. 2018 року Google об’єднав гаманець з Android Pay, щоб сформувати Google Pay. Тепер програма починає знову перетворюватися на Wallet. Це ще одна велика зміна для платіжних програм Google, проте багато хто сподівається, що вона спростить зберігання цифрових карт і оплату за допомогою телефону Android.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Україна вийшла із митної угоди країн СНД.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».