Google запустив сервіс відеооглядів з продажем товарів

  • Юлия
  • 22.07.2020 1009

Сервіс Shoploop запущений в тестовому режимі технологічною компанією Google.

Сервіс, представлений підрозділом для експериментальних проектів Google, призначений для торгівлі товарами онлайн, які рекламуються за допомогою відеооглядів.

Як зазначає прес-служба компанії в офіційному блозі, користувач, зокрема, зможе купувати товари, перейшовши за посиланням на сайт продавця, прикріпленого до відеоогляду. Також буде можливість зберігати товари, щоб купити їх пізніше. При бажанні можна буде поділитися відеооглядом з друзями.

За попередньою інформацією, в сервіс можна буде завантажувати короткі відеоогляди – довжиною до 90 секунд. У компанії Google підкреслюють, що в сервісі Shoploop тестової версії доступна тільки категорія косметики, товарів для особи, волосся і нігтів. Проте, в найближчому майбутньому Google розглядає можливість розширити асортимент сервісу.

Крім того, наголошується, що сервіс зараз доступний тільки в мобільній версії, але компанія докладає всіх зусиль, щоб незабаром представити його на настільних комп’ютерах.

Очікується, що платформа для покупок з відео дозволить покупцям швидше знаходити, оцінювати та купувати продукти в одному місці, не відвідуючи фізичний магазин.

Зараз користувачам косметики доводиться вивчати як мінімум три джерела – соцмережі, де рекламується товар, сайт з товаром і youtube-відгуки, де можна подивитися, як косметика виглядає на реальних людях і чи відповідає ціна якості товару.

Підписатися на розсилку

У блозі Google наголошується, що сервіс допоможе споживачам отримати відгуки про косметичну продукцію від реальних людей, які обізнані про продукти.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що WhatsApp анонсував QR-коди для малого бізнесу.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».