Ідентифікація в «Дії» буде доступна без банківського рахунку

  • Юлия
  • 19.03.2021 3116

Міністерство цифрової трансформації впроваджує в «Дія» безконтактну технологію NFC, завдяки якій можна буде авторизуватися в додатку без BankID НБУ.

Відзначається, що для авторизації достатньо буде прикласти до телефону ID-паспорт.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в своєму Telegram-каналі.

За його словами, в Україні вже давно звикли оплачувати покупки за допомогою смартфона завдяки NFC- технології, яка скоро буде доступна в «Дії».

Так, тепер стати користувачем «Дії» зможуть всі володарі ID-паспорта, навіть якщо банк користувача не підключений до системи BankID НБУ.

Крім того, скоро стартує бета-тест NFC-авторизації і технології PhotoID в додатку, яка стане додатковим способом авторизації.

Приклавши паспорт до додатка «Дія», можна авторизуватися в пару кліків, поки додаток зчитує номер документа. Дана унікальна технологія розширює цифрові можливості українців для реєстрації в додатку.

Таким чином, дане рішення зробить доступним додаток для тих, кому 14 років, але хто не являється клієнтом банку, підключеного до системи BankID НБУ, або взагалі не має рахунку в банку, пише finance з посиланням на Telegram-канал Михайла Федорова. Це дозволить людям без банківських карток користуватися державними сервісами і фінансовими послугами.

Акцентується, що за допомогою технології PhotoID можна підтвердити особистість замість переавторізації. Сервіса PhotoID буде достатньо, щоб продовжувати користуватися додатком без необхідності знову авторизуватися і заново додавати цифрові документи.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як карантин вплинув на споживчі звички українців.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».