Дослідження: як відновлюється бізнес в Україні

  • Юлия
  • 23.06.2020 876

За даними Опендатабот, бізнес в Україні продовжує відновлюватися після карантинних послаблень.

На даний момент з числа всіх ресторанів, які працювали до карантину, продовжили роботу 86%.

При цьому починає збільшуватися кількість активних вакансій, з квітня вона збільшилася до 43 тисяч активних вакансій, а саме, більш, ніж на 45%. На думку експертів, при відсутності повторних криз, ринок праці повернеться на колишній рівень протягом року.

Відзначається, що росте кількість IT-фахівців, які шукають роботу, з початку карантину їх кількість поступово зростає.

У якийсь момент був пік реєстрації ФОПів, зареєстровано 7 269 підприємців за тиждень. Потім ситуація вирівнялася і зараз їх кількість складає 5 640 в тиждень.

Також повідомляється, що стабілізувалося кількість зареєстрованих компаній. Щотижня в середньому реєструвалося близько 1 тисячі нових підприємств, при цьому в період карантину їх кількість впала до 423 на тиждень. Зараз кількість нових компаній наблизилося до докарантінного рівня – 989 компаній.

Підписатися на розсилку

Що стосується сфери громадського харчування, на даний момент працює 86% підприємств з числа тих, що працювали в докарантінний період. У квітні працювало тільки 32% закладів з падінням обороту до 22%. При цьому наголошується, що на даний момент обороти підприємств громадського харчування відновилися на 76%.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що НБУ дозволив банкам не обслуговувати занадто нервових клієнтів.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».