До 2023 року глобальна нестача чіпів позначиться на безконтактних платежах

  • Юлия
  • 30.06.2022 246

Згідно з прогнозом Асоціації розумних платежів, на роботі платіжних карт по всьому світу, як і раніше, «серйозно» впливатиме глобальна нестача чіпів.

Також впливатимуть збої в ланцюжках постачання інших матеріалів у 2023 році та протягом усього 2023 року.

У дослідженні SPA говориться, що ця постійна проблема з постачанням є результатом низки факторів, у тому числі відновлення після COVID-19, що призвело до зростання попиту напівпровідники.

Також повідомляється, що доставка платіжних карток погіршується через збільшення термінів постачання ключових сировинних матеріалів, таких як метал, пластик та інші компоненти смарт-картки.

Наголошується, що перебої пов’язані з різними факторами, включаючи недавнє закриття заводів у Китаї, пов’язане з Covid.

Також відбулися збої в глобальному ланцюжку поставок, викликані нестачею матеріалів та вантажних потужностей, які все ще не перебувають на рівні до Covid, пише Nfcw.

Асоціація розумних платежів оголосила, що щорічні глобальні постачання безконтактних платіжних карток та модулів уперше перевищили 2 мільярди у 2021 році. Також повідомляється, що «цифри були б вищими, якби не брак чіпів, що зачепила галузь» раніше цього місяця.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Facebook Pay перейменували на Meta Pay. Нещодавно Марк Цукерберг представив цифровий гаманець для метавсесвіту Meta Pay. Зокрема, з’явилося повідомлення про перейменування раніше оголошеного продукту. Запускаючи Meta Pay, компанія робить перший крок на шляху створення цифрового гаманця для метавсесвіту.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».