Кабмін запроваджує пільгове кредитування торгових мереж

  • Юлия
  • 07.04.2022 497

За даними прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, в Україні запроваджують можливість залучення пільгових кредитів під 5% річних для торгових мереж.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Урядовий портал. Повідомляється, що Кабмін вирішив підтримати українські торгові мережі, надавши можливість залучати пільгові кредити до 1 млрд. грн. терміном на 1 рік під 5%.

Цей крок дозволить уберегти магазини від закриття, поповнити оборотні кошти, а також проводити з українськими виробниками своєчасні розрахунки за продукти.

За даними Дениса Шмигаля, продовольчі мережі сьогодні фактично стали об’єктами критичної інфраструктури. На даний момент уряд тісно співпрацює з такими мережами, щоб у всіх містах та селах були продукти харчування, соціальні товари та речі першої потреби.

Крім цього, глава уряду наголосив, що магазини можуть розраховувати на допомогу держави. Зокрема, у владі усвідомлює низку форс-мажорів та проблем, з якими змушені були зіткнутися торгові мережі.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що за березень українці зняли 3,8 млрд. гривень на касах супермаркетів.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».