Як монетизувати сайт: гайд з підключення платіжного модуля WordPress

 • Юлия
 • 24.03.2020 1646

У нашому блозі ми вже розкрили теми того, як підключити платіжні модулі для таких eCommerce майданчиків як OpenCart, Magento, а також розібрали деталі підключення плагіна Woocommerce для WordPress.

Сьогодні ми розповімо про те, як монетизувати свій магазин або блог, підключивши модуль оплати для так званого "чистого Wordpress", без будь-яких комерційних надбудов.

WordPress - одна з кращих і простих у використанні CMS, яка дозволяє практично без технічних знань управляти структурою сайту, рекламою і продажами.

Сьогодні ця система управління контентом підтримує більше 33% веб сайтів. Так, якщо ви розвиваєте свій web-ресурс у напрямку блог-майданчика, новинного ресурсу або тільки почали онлайн-бізнес з створення сторінки-візитки або лендінг-пейдж, то платіжний плагін WordPress буде ідеальним варіантом для вас.

Отже, як саме ви можете це зробити?

Не секрет, що монетизувати свій сайт можна і без підключення модуля від платіжного провайдера. Але це спричинить за собою чимало обмежень – як з точки зору законодавства, так і масштабування бізнесу і, що важливо, лояльності споживачів. До речі, раніше ми про це писали в нашому блозі і більш детально з цією темою ви можете ознайомитися за посиланням.

Підключення плагіна необхідно в тому випадку, якщо ви маєте намір розвивати свою торгову площадку на WordPress в одному з нижче перелічених напрямів:

 • Онлайн-івенти: вебінари, семінари
 • Цифровий контент: електронні книги, курси, звіти, гайди
 • Цифрові послуги – фріланс, консалтинг, дизайн, копірайтинг
 • Програмні рішення – додатки, плагіни
 • Фізична продукція – книги, товари
 • Donations

Якщо ви читаєте цю статтю, то ймовірно ви вже мали досвід роботи на даній платформі і чули про те, що можливості приймати онлайн-платежі за замовчуванням на цьому майданчику немає.

На щастя, WordPress інтенсивно розвивається і зараз пропонує чимало розширень від платіжних шлюзів, які допоможуть вам в процесі організації прийому платежів. Все, що вам потрібно зробити – це встановити відповідний модуль з каталогу WordPress, потім його активувати, і проблема буде вирішена.

Але, не все так просто. Адже не завжди можна бути впевненим у надійності провайдера, який надає вам платіжне рішення. В першу чергу, установка небезпечного плагіна для WordPress може викликати збої в усій вашій системі і витік даних ваших клієнтів.

Багато хто чув про необхідність провайдера відповідати вимогам сертифікату безпеки PCI DSS, але мало хто дійсно знає, наскільки він важливий для бізнесу та обробки платежів. У той же час, компанія PSP Platon з 2012 року щорічно проходить сертифікацію на відповідність вимогам стандарту PCI DSS Level 1 (рівень, який дозволяє обробляти понад 6 млн транзакцій на рік).

При цьому, згідно зі Стандартом і правилам МПС (VISA, MasterCard), відповідати стандарту і щорічно підтверджувати свою відповідність повинні також інтернет-магазини, які приймають карти до оплати. Використання послуг платіжного шлюзу не рятує від цього обов’язку, але на порядок полегшує її виконання, скорочуючи число вимог стандарту з майже 300 до 13. На ділі в цей список потрапляють лише великі інтернет-магазини, хоча зараз спостерігається зростання інтересу до стандарту серед інтернет- магазинів поменше.

Але давайте повернемося до деталей підключення платіжного модуля для WordPress.

Приймаючи рішення на користь PSP Platon, ви можете бути впевнені, що наша команда вже подбала про ваш комфорт і зробила процес установки та настройки плагіна з прийому платежів максимально спрощеним. Для інтеграції вам необхідно залишити заявку на сайті і обговорити пакет документів для підключення з особистим менеджером, який буде взаємодіяти з вами на весь період підключення.

Ну а сама установка не займе у вас більше 10-15 хвилин часу. Отже, можливі два способи встановити модуль оплаты картами «Platon Pay» для WordPress:

1. Скачайте плагін (модуль) з нашого сайту або з офіційного маркетплейса WordPress і встановіть через адмін-консоль.

2. Додайте плагін онлайн оплат картами безпосередньо на сайт через адмін-консоль, встановивши його з офіційного маркетплейса.

3. Після успішної установки активуйте плагін

4. У меню адмін-консолі вибираємо «Platon Pay»

Перш, ніж використовувати метод оплати, ви маєте можливість протестувати його, встановивши галочку «Тестовий режим». Таким чином, ви зможете побачити, як буде відбуватися процес оплати на вашому сайті.

Підключення модуля відбувається абсолютно безкоштовно, практично без залучення ресурсу розробників. Так як при необхідності наша компанія рада запропонувати брендовану платіжну форму, розроблену і протестовану нашими фахівцями. Ми допоможемо інтегрувати платіжну форму прямо на сторінку вашого сайту за допомогою технології iFrame. Це дозволить знизити недовіру клієнтів до мінімуму, не лякаючи їх несподіваною переадресацією на сторонні сторінки, таким чином «заспокоївши» ідентичністю оформлення сторінки оплати.

Але якщо вам буде необхідно кастомізувати платіжну форму на сайті, разова участь девелоперів все таки знадобиться для її впровадження на вашу торгову площадку.
Які функції PSP може запропонувати для вашого блогу?

Після інтеграції платіжного модуля WordPress від PSP Platon ви отримуєте повний спектр функціональних можливостей, які зможуть дати більше свободи для вашого онлайн-бізнесу і максимально розкрити його потенціал.

Хочемо зазначити, що описані функції доступні Мерчантам тільки з Особистого Кабінету:

 • Регулярні платежі – цей інструмент дозволяє списувати кошти з картки за передплатою відповідно до встановленого графіка.
 • Платежі в один клік – миттєві покупки без необхідності повторного введення даних картки, порадують ваших постійних клієнтів і підвищать показники платіжної конверсії.
 • Інвойсинг – це інструмент, що дозволяє виставити рахунок на оплату клієнтові онлайн. Відправка інвойсу для оплати клієнтам здійснюється через зручні для Вас канали: email, SMS та ін.
 • Верифікація банківської картки.
 • Холдування – це зручний інструмент, який дозволяє списати кошти після підтвердження операції.

Підключивши платіжний модуль WordPress від PSP Platon, ви також отримаєте високий рівень продуктивності, безперебійну і стабільну роботу прийому онлайн-платежів. Тобто, “під капотом” ви отримаєте повноцінне API, яке дає можливість створювати ключі, налаштовувати необхідні повідомлення, підключати це до свого інтернет-магазину або блогу на WordPress. Та й взагалі на будь-який інший популярної CMS, модулі яких представлені на нашому сайті. І все працює дуже швидко. А ви з тієї ж простотою і швидкістю маєте можливість вносити зміни в вашу торговельну площадку і всі завдяки з’єднанню з системою Platon за допомогою API.

Підписатися на розсилку

Якщо у вас ще залишилися питання щодо інтеграції платіжних модулів для Magento, пишіть свої питання на пошту support@platonline.com або відразу залишайте заявку на підключення!

А також діліться в коментарях, який платіжний модуль Ви використовуєте прямо зараз і якими критеріями керуєтеся у виборі платіжного провайдера?

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».