Карантинні послаблення: платникам податків списали 1 млрд боргів

  • Юлия
  • 19.01.2021 662

За даними ДПС, в Україні було проведено автоматичне списання боргів платників податків.

Фактично податкова пробачила 3,66 мільйонам платників податків борги на суму 1,187 млрд гривень, зазначається в прес-службі ДПС.

Повідомляється, що списання відбулося 21 грудня минулого року і стосувалася сум за станом на 1 листопада, які залишилися неоплаченими на дату списання.

Як повідомляється в податковій, умовою списання була сума боргу - сукупний розмір не повинен був перевищувати 3060 грн.

Так, списання податкового боргу в Україні проводилося в рамках виконання змін Податкового кодексу від 4 грудня 2020 року.

Варто нагадати, що в період карантину були ініційовані та запроваджені законопроекти для підтримки громадян і бізнесу в умовах протиепідеміологічних заходів.

Так, 4 грудня парламент прийняв всі три законопроекти із запропонованого 27 листопада пакету. У свою чергу, глава держави Володимир Зеленський підписав документи 8 грудня.

Крім списання податкових боргів урядом передбачена виплата одноразової матеріальної допомоги в розмірі 8 тисяч гривень. Фінансування даної програми стартувало 22 грудня. А в перший день на ці цілі було спрямовано 2,243 млрд гривень.

Дані кошти призначені для 280,3 тисяч осіб – представників малого бізнесу і їх співробітників, які залишилися без роботи через карантин.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про дослідження, які показують, що додатки для контролю витрат не допомагають економити, а мають зворотний ефект.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».