Кіберполіції зловила продавця, який «скімінгував» банківські картки

  • Юлия
  • 23.04.2020 899

Шахрай копіював дані банківських карт покупців за допомогою скіммінгового обладнання.

За даними кіберполіції, 23-річний аферист скористався службовим становищем для копіювання даних банківських карт - з цією метою він спеціально влаштувався працювати в супермаркет.
PIN-коди до карток зловмисник підглядав і переписував, коли покупці вводили їх на терміналі оплати.

Молодий шахрай заздалегідь придбав скіммінгове обладнання в інтернеті незаконним шляхом і влаштувався працювати продавцем-консультантом, щоб мати доступ до терміналів і карток покупців.

Записавши дані банківських карток, зловмисник за допомогою спеціального обладнання дублював їх, а потім спустошував рахунки постраждалих. За місцем проживання та тимчасового перебування фігуранта проведені обшуки.

Правоохоронці вилучили скіммінгове обладнання, енкодер, комп’ютерну техніку, флеш-накопичувачі, чорнові записи та дублі карток.

Все вилучене направлено на експертизу, за фактом крадіжки даних і незаконних дій з платіжними картками порушено кримінальне провадження за ст. 185 і ст. 200. На сьогоднішній день правоохоронці продовжують встановлювати список постраждалих в результаті протиправних дій.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про картковий фрод в карантин: ТОП головних ознак обману, з якими варто ознайомитися, щоб не стати жертвою шахраїв.

За даними правоохоронців, в період карантину зросла кількість шахрайств з картками і продажем «околокоронавірусних» товарів, таких як респіратори, антисептики і інші засоби індивідуального захисту.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».