Кіберполіція: українець зібрав 15 млн паролів до аккаунтів в інтернет-банкінгу

  • Юлия
  • 19.03.2021 2139

Українська кіберполіція припинила протиправну діяльність 24-річного жителя Одеси, який за допомогою шкідливого програмного забезпечення зібрав базу з близька 15 млн дискредитованих логінів і паролів до аккаунтів різних систем інтернет-банкінгу.

За даними департаменту кіберполіції Нацполіціі, одесит власноруч розробив і поширював шкідливу програму, завдяки якій він віддалено зламував адміністративні панелі веб-ресурсів.

В результаті злочинної діяльності шахрая вдалося зібрати персональні дані, дані для входу в інтернет-банкінг, акаунти в соцмережах, електронні поштові скриньки і банківські реквізити.

Шахрай зашифровував шкідливе ПО в документи в форматі pdf і розсилав користувачам від імені служби безпеки сервісів. Чоловік продавав свою розробку на хакерських форумах і в месенджерах.

Поліція провела обшук за місцем проживання правопорушника, вилучивши мобільні телефони та комп’ютерну техніку.

Повідомляється, що в ході попереднього огляду вилученої техніки правоохоронці знайшли зразки вірусного програмного забезпечення, близько 15 млн дискредитованих логінів і паролів до різних систем інтернет-банкінгу, банківські реквізити користувачів і дані про авторизацію користувачів в веб-панелях.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ідентифікація в «Дії» буде доступна без банківського рахунку.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».