Клієнтам АЗС Glusco доступна перевірка та оплата штрафів за допомогою PSP Platon

  • Юлия
  • 11.02.2021 995

Мережа автозаправних станцій Glusco реалізувала нову послугу спільно з платіжним провайдером Platon.

Тепер клієнти Glusco можуть перевірити наявність штрафів за порушення правил дорожнього руху і оплатити їх прямо в додатку або на сайті мережі АЗС, не чекаючи офіційних повідомлень.

Сервіс вже доступний користувачам по всій Україні. Водії можуть скористатися двома способами оплати штрафів.

Перший спосіб доступний на захищеній сторінці сайту Glusco https://secure.platononline.com/glusko-pdr/. Достатньо ввести ІНН власника авто та номер машини – сервіс автоматично підтягне всі наявні штрафи з сумами, датами і назвою порушень – як зафіксовані в автоматичному режимі, так і виписані водієві особисто співробітником патрульної служби. Потім необхідно вибрати метод оплати, який вам більше підходить – Apple Pay або Google Pay – і завершити оплату.

Або ж можна те ж саме зробити в мобільному додатку «Glusco.Талони», попередньо пройшовши коротку реєстрацію.

Інформація про штрафи буде доступна в розділі «Штрафи» (значок внизу праворуч у вигляді щита із зіркою). Для оплати необхідно слідувати підказкам (вводити запитувані дані), після чого можна буде сплатити вказану суму штрафу за допомогою Google Pay або Apple Pay.

Варто нагадати, що на даний момент штраф за порушення ПДР, зафіксоване не в автоматичному режимі, потрібно сплатити протягом 15 днів, в іншому випадку сума збільшується вдвічі згідно ст. 307 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У тому випадку, якщо порушення ПДР зафіксували камери в автоматичному режимі, водій отримує 50-відсоткову знижку при оплаті протягом 10 днів. Зараз в Києві діє 45 камер системи відеофіксації порушень правил дорожнього руху, встановлених в червні 2020 року.

Завдяки ініціативі Glusco і платіжного провайдера Platon, клієнти мережі заправних станцій зможуть економити гроші і час на оплаті штрафів, легко їх виявляючи і оплачуючи за пару хвилин, поки машина заправляється.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».