Коли набуде чинності закон про віртуальні активи?

  • Юлия
  • 24.09.2021 2561

У Нацбанку повідомили, коли в Україні набуде чинності Закон про віртуальні активи (№3637).

За даними директора департаменту стратегії та розвитку Національного банку України Арсена Макарчука, закон вступить в силу не раніше ніж через півроку.

Так, експерт зазначає, що Закон про віртуальні активи передбачає півроку як найменший термін, протягом якого він вступить в силу.

Цей час Нацбанку і Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку України відведено для напрацювання відповідної підзаконної бази. Про це він повідомив в ході круглого столу «Легалізація віртуальних активів по-українськи. Можливості та ризики».

Як зазначив співавтор закону про віртуальні активи народний депутат Олексій Жмеренецкій, парламентська група доопрацьовує зміни до Цивільного кодексу України щодо віртуальних активів.

Зокрема, нова редакція буде доопрацьована, щоб вона узгоджувалася із змінами, які планується внести в частині таких активів. За прогнозами фахівця, процес напрацювання цих змін займе до двох місяців.

Як зазначає народний депутат, як тільки будуть схвалені зміни до Податкового кодексу, закон про віртуальні активи запрацює. Дані зміни в Податковий кодекс вже готові і вже почалася реєстрація, пише Finance.ua.

Варто нагадати, що Верховна Рада прийняла закон про віртуальні активи (№ 3637) 8 вересня голосами 276 народних депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів. На даний момент в Україні готують зміни до Податкового та Цивільного кодексів.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Twitter планує ввести донати авторам в біткоїнах.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».