Кількість безробітних українців у травні впала до 35%

  • Юлия
  • 03.06.2022 448

За даними дослідницької компанії Gradus Research, протягом травня 2022 року кількість безробітних українців зменшилася з 41% до 35%.

Згідно з опитуванням Gradus Research, на даний момент 59% українців мають роботу.

При цьому на початку повномасштабної війни 38% опитаних українців констатували, що мають роботу, але вони не працюють.
Опитування було проведено у спеціальному мобільному додатку, де користувачі заповнювали анкету. Про дослідження взяли участь 1133 громадян України віком 18-60 років, які проживають у містах із населенням понад 50 тисяч осіб.

Повідомляється, що нині їхня кількість скоротилася до 23%. При цьому кількість респондентів, які мають роботу та працюють, значно зросла за попередні 2,5 місяці – з 24% до 36%, пише Forbes з посиланням на дані опитування, проведеного.

Дослідження показує, що найбільше працевлаштованих перебуває у західних та центральних областях України – тобто, 70% та 58% відповідно.

Варто звернути увагу, що станом на 23 травня працюють близько 44% опитаних киян.

За словами директора Gradus Research Євгенії Близнюк, повернення до роботи дуже важливе, оскільки праця дає людям сенс. Ці зміни також є маркером, що суспільство поступово переходить від очікування швидкої перемоги та відстрочення життя на потім до адаптації до реальності.

На сьогоднішній день повернутися з-за кордону за першої нагоди готові 57% респондентів, а 19% ще не ухвалили рішення.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що українці купують в інтернеті під час війни.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».