Конференція з товарного бізнесу EasyConf: тренди 2020

  • Юлия
  • 24.02.2020 1099

У четвер, 20 лютого, в Києві відбулась найбільша в Україні конференція з торговельного бізнесу EasyConf.

Івент об'єднав експертів товарного бізнесу, ecommerce-проектів, логістики та інтернет-маркетингу з різних країн світу.

Конференція проходила в двох основних потоках – бізнес і маркетинг.

Відвідувачі першого потоку змогли дізнатися для себе різні нюанси в питаннях відкриття міжнародного бізнесу, актуальних бізнес-моделях роботи онлайн-сервісів, особливості функціонування українських маркетплейсів, а також стратегій, яких варто дотримуватися малому бізнесу, що працює за моделлю дропшипінгу.

Експерти розкрили особливості ведення бізнесу з Китаєм, лайфхаки в роботі з bigdata і нові способи вивчення цільової аудиторії. А в потоці «маркетинг» – обговорили способи більш точного підрахунку ефективності рекламних кампаній, найму нових співробітників і розкрутки youtube-каналу. Крім того, підприємці отримали корисні поради з нинішніх тенденцій продаючих розсилок. Експерти поділилися дослідженнями, через які канали найвигідніше продавати – email, webpush, sms або месенджери.

Крім того, в рамках круглого столу відвідувачі змогли задати спікерам свої запитання щодо розвитку міжнародного бізнесу. Спікери розповіли про тренди в ecommerce, на які варто звернути увагу, дали поради з пошуку нової торгової ніші.

Зокрема, експерти рекомендують експериментувати, звертати увагу на технології, які знаходяться ще в стадії розробки і шукати сфери, в яких вони можуть бути застосовні і корисні в майбутньому.

Варто зазначити, що в рамках конференції команда PSP Platon розіграла багатофункціональний пауербанк-блокнот. Щасливим володарем призу став учасник конференції Богдан Пилипчук.

Підписатися на розсилку

Завершилася EasyConf корисним нетворкінгом і афтепаті, в рамках яких в учасники змогли встановити нові ділові зв’язки приємній обстановці.

4

avatar
1 Комментарий темы
0 Ответы темы
0 Подписчики
 
Лучший комментарий
Наиболее обсуждаемая тема
1 Комментарий авторов
Руслан Недавние комментарии
Новые Старые Лучшие
Руслан
Гость
Руслан

Судя по помещению, товарный бизнес у Украине в полном дне.

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».