Кредитні ліміти на картці: НБУ назвав нові вимоги

  • Юлия
  • 20.08.2020 1022

Регулятор опублікував нові вимоги до банків щодо встановлення та використання кредитних лімітів.

Зокрема, з 1 вересня банки будуть зобов'язані вказувати кредитний ліміт окремо від власних коштів на картці.

Крім цього, банки повинні будуть заздалегідь інформувати клієнтів про кредитні ліміти і будь-які зміни в них.

Як повідомляється на сторінці регулятора в Facebook, банки зобов’язані вказувати кошти на рахунку клієнта окремо від кредитного ліміту, щоб не вводити його в оману. Це буде перешкоджати необдуманому користуванню кредитними коштами.

Крім того, банки повинні заздалегідь повідомляти користувачів кредитним лімітом про будь-які зміни – будь то зменшення або збільшення кредитного ліміту. Відзначається, що банки можуть робити це будь-яким зручним для клієнта способом – в месенджері, SMS, або іншим способом.

Варто нагадати, що з 1 вересня набувають чинності вимоги НБУ щодо реклами фінансових послуг і розміщення інформації про них на сайтах банків. Зокрема, банки зобов’язані вказувати повну вартість фінансових продуктів з урахуванням всіх зборів і додаткових послуг нотаріусів, страхових зборів та ін.

Підписатися на розсилку

Крім цього, Нацбанк розробив нові вимоги до договорів між банками та їх клієнтами, покликані забезпечити належне розкриття інформації про послуги. Вимоги винесені на обговорення.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що укладений вкрав 150 тисяч гривень у користувачів сайту оголошень.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».