Mastercard та Visa планують підвищити комісії на операції з картками

  • Юлия
  • 10.04.2020 1091

У цьому році платіжні системи мають намір підвищити комісії на ряд операцій з платіжними картками.

Про це повідомляє The Wall Street Journal, посилаючись на обізнані джерела.
Повідомляється, що мова йде про інтерчерндж – комісію, яка надходить банкам при оплаті покупцями товарів з допомогою карток. Зокрема, ця комісія складає 1-3%.

Як відомо, рішення про це було прийнято міжнародними платіжними системами ще до пандемії і карантину. Тому висока ймовірність, що компанії змінять плани з огляду на погіршення економічної ситуації у всьому світі.

Повідомляється, що раніше підвищення комісій було заплановано на травень, але обидві компанії перенесли ухвалення даного рішення на липень з урахуванням пандемії.

Представники Visa прокоментували ситуацію, зазначивши, що «не приймали рішень щодо змін, які при необхідності будуть зроблені в майбутньому з урахуванням кардинально мінливих умов, в яких працюють підприємства сьогодні», пише minfin.

Підписатися на розсилку

А ось в Mastercard від коментарів з цього приводу утрималися, але відзначили, що відстрочка введення нових зборів «дозволяє клієнтам і партнерам зосередити увагу на своїй основній діяльності, щоб пережити цей безпрецедентний час».

Нагадаємо, раніше ми писали про ринок МФО України під впливом пандемії: проблеми і прогнози.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».