Mastercard: обсяги безконтактних транзакцій зросли на 40%

  • Юлия
  • 04.05.2020 800

Компанія відзначає сплеск обсягів безконтактних оплат по всьому світу в першому кварталі 2020 року.

За даними президента Mastercard Майкла Мібаха, більше половини нових користувачів відзначають, що готові і далі користуватися безконтактними оплатами після закінчення карантину.

Компанія відзначає збільшення попиту банків на випуск нових безконтактних карток в період карантину.

Дослідження та опитування показують, що користувачі все ріже хочуть розплачуватися готівкою. У 19 країнах світу також були встановлені подібні закономірності, пише nfcw.

Зокрема, 79% респондентів зазначили, що зараз використовують безконтактні платежі. Майже половина опитаних по всьому світу – 46% – поміняли свої картки на безконтактні. Частка користувачів зростає до 52% серед людей молодше 35 років.

З огляду на обставини, що склалися з пандемією і карантинними заходами споживачі стали більш позитивно ставитися до безконтактних карток «через душевний спокій, який вони забезпечують». Так, 82% опитаних кажуть, що тепер вважають безконтактний спосіб оплати більш безпечним.

Пандемія підсилює вплив безконтактних карток, 74% респондентів поділилися, що готові продовжити ними користуватися і після закінчення пандемії.

Підписатися на розсилку

Крім того, аналіз транзакцій Mastercard також показав, що в лютому і березні кількість безконтактних транзакцій зросла більш, ніж в 2 рази в продуктових магазинах і аптеках.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, то ВР продовжила «кредитні канікули» для населення.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».