Як пише Forbes з посиланням на повідомлення компанії, платіжна система оголосила про запуск програми підтримки швидкозростаючих компаній, які працюють в сферах цифрових активів, блокчейну та криптовалюти.
Повідомляється, що до програми Mastercard сім стартапів приєдналися, щоб «отримати доступ до можливостей співпраці, знань і інструментів для зростання».
Мета програми - прискорення інновації в сфері цифрових активів. Крім того, Mastercard хотіли б зробити більш безпечним і простим процес покупки, продажу та зберігання криптовалюти і цифрових активів.
За даними компанії, в рамках даного проекту кожен стартап зосереджений на рішенні унікального галузевого завдання. Протягом усієї програми він буде використовувати досвід Mastercard для підтримки свого подальшого зростання і розвитку.
Серед інших в програму приєдналася торгова площадка Mintable, створена в Сінгапурі. Вона надає можливість торгувати цифровими і фізичними активами у формі невзаємозамінних токенів (non-fungible token, NFT). Зокрема, мова йде, наприклад, про авангардні твори мистецтва або музики.
Також повідомляється, що в програмі бере участь ізраїльська платформа GK8. Вона дає можливість проводити захищені транзакції в блокчейні без використання інтернету, що дозволяє захиститися від кібератак.
Крім цього, швейцарська компанія Taurus, ще одна учасниця програми, створила інфраструктуру для управління будь-якими цифровими активами в рамках однієї платформи.
За даними Mastercard, засновники компаній, що беруть участь в програмі, прагнуть вирішити питання, які стосуються токенізації активів, точності даних, цифрової безпеки і зв’язку між традиційною та цифровою економікою. Зокрема, кожен стартап «зосереджений на рішенні унікального виклику, що стоїть перед індустрією».
Як повідомив віце-президент компанії з цифрових активів і блокчейн-технологій Радж Дамодаран, в цьому році Mastercard планує почати працювати з деякими криптовалютами в рамках своєї платіжної системи. Як пояснює експерт, зараз криптовалюта спочатку переводяться в традиційні гроші і тільки після цього проходять через платіжну систему. У той час як нові правила дозволять клієнтам здійснювати платежі в цифрових валютах безпосередньо.
Проте, за словами Дамодарана, зараз мова йде лише про стейблкоїни – криптовалюту, забезпечену реальними активами.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що шахраї створили фейковий сайт BankID НБУ.
На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».