Mastercard підтримає криптовалютні стартапи

  • Юлия
  • 28.07.2021 2558

Як пише Forbes з посиланням на повідомлення компанії, платіжна система оголосила про запуск програми підтримки швидкозростаючих компаній, які працюють в сферах цифрових активів, блокчейну та криптовалюти.

Повідомляється, що до програми Mastercard сім стартапів приєдналися, щоб «отримати доступ до можливостей співпраці, знань і інструментів для зростання».

Мета програми - прискорення інновації в сфері цифрових активів. Крім того, Mastercard хотіли б зробити більш безпечним і простим процес покупки, продажу та зберігання криптовалюти і цифрових активів.

За даними компанії, в рамках даного проекту кожен стартап зосереджений на рішенні унікального галузевого завдання. Протягом усієї програми він буде використовувати досвід Mastercard для підтримки свого подальшого зростання і розвитку.

Серед інших в програму приєдналася торгова площадка Mintable, створена в Сінгапурі. Вона надає можливість торгувати цифровими і фізичними активами у формі невзаємозамінних токенів (non-fungible token, NFT). Зокрема, мова йде, наприклад, про авангардні твори мистецтва або музики.

Також повідомляється, що в програмі бере участь ізраїльська платформа GK8. Вона дає можливість проводити захищені транзакції в блокчейні без використання інтернету, що дозволяє захиститися від кібератак.

Крім цього, швейцарська компанія Taurus, ще одна учасниця програми, створила інфраструктуру для управління будь-якими цифровими активами в рамках однієї платформи.

За даними Mastercard, засновники компаній, що беруть участь в програмі, прагнуть вирішити питання, які стосуються токенізації активів, точності даних, цифрової безпеки і зв’язку між традиційною та цифровою економікою. Зокрема, кожен стартап «зосереджений на рішенні унікального виклику, що стоїть перед індустрією».

Як повідомив віце-президент компанії з цифрових активів і блокчейн-технологій Радж Дамодаран, в цьому році Mastercard планує почати працювати з деякими криптовалютами в рамках своєї платіжної системи. Як пояснює експерт, зараз криптовалюта спочатку переводяться в традиційні гроші і тільки після цього проходять через платіжну систему. У той час як нові правила дозволять клієнтам здійснювати платежі в цифрових валютах безпосередньо.

Проте, за словами Дамодарана, зараз мова йде лише про стейблкоїни – криптовалюту, забезпечену реальними активами.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що шахраї створили фейковий сайт BankID НБУ.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».