Mastercard підвищить ліміт NFC-оплат в 29 країнах

  • Юлия
  • 25.03.2020 903

В рамках запобігання поширенню COVID-19 по всьому світу, платіжна система Mastercard підвищує ліміти на безготівкову оплату картками.

Так, сьогодні МПС Mastercard оголосила про свій намір збільшити ліміти по проведенню NFC-платежів по всій Європі. Очікується, що дане рішення дозволить в кінцевому підсумку поліпшити якість покупок для людей в усьому регіоні.

Раніше компанія реалізувала ряд ініціатив в Європі, які привели до різкого збільшення використання безконтактних карт, мобільних і переносних пристроїв. На сьогоднішній день 75% всіх транзакцій Mastercard по всій Європі - безконтактні.

Збільшення лімітів означає, що власники карток по всій Європі зможуть здійснювати, а власники магазинів отримувати більше платежів швидко і безпечно. Таким чином, при оплаті карткою в магазинах до певної суми немає необхідності вводити ПІН-код або використовувати готівку, пише finextra.

Виконавчий віце-президент по продуктах та інноваціях в Європі в Mastercard Мілан Гаудер зазначив, що Mastercard була першою компанією, хто усвідомив даний потенціал і забезпечив готовність всіх платіжних терміналів з 1 січня 2020 року до безконтактної готовності.

«Ми всі бачили, як швидко люди переходять на безконтактні платежі в якості свого переважного засобу платежу кожен день. Сьогоднішній анонс покликаний відобразити темпи зміни поведінки людей, яким ми всі служимо. Підвищення лімітів дасть легкість, швидкість і душевний спокій в мінливому світі», – повідомив Мілан Гаудер.

Серед країн, в яких підвищуються ліміти безконтактної оплати лідирують в плані постійних змін лімітів Великобританія, Ірландія, Естонія і Польща. У той же час в Нідерландах і Греції вводяться лише тимчасові підвищення лімітів, щоб допомогти людям легко робити покупки в період карантину.

Підписатися на розсилку

За даними Mastercard, з моменту заснування компанія відстоює переваги безконтактних платежів в якості простого, безпечного і швидкого способу оплати. «Тепер не тільки ті, хто вже використовує безконтактні технології, отримають більшу свободу платити так, як вони хочуть. Це також забезпечить додаткову підтримку людям з щоденними проблемами, з якими вони стикаються», – зазначив Мілан Гаудер.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що українським банкам дозволили продовжувати термін дії карток під час карантину.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».