Mastercard презентувала прийом платежів через хмарні POS-термінали

  • Юлия
  • 12.01.2021 727

Платіжна система об'єдналася з NMI і Global Payments для запуску своєї першої хмарної технології прийому платежів в точках продажів.

Компанія продовжує допомагати підприємствам знаходити нові способи приймати безконтактні платежі, зокрема, за допомогою смартфонів, планшетів і технології Tap on Phone.

Нещодавно компанія розпочала співпрацю з постачальником IT-послуг Computer Engineering Group в питанні розробки пілотної хмарної версії, завдяки якій програмне забезпечення розміщується в Microsoft Azure.

Технологія Cloud POS дозволить переміщати ключові частини програмного забезпечення прийому платежів з окремого смартфона в хмару. Зокрема, мова йде про компоненти, які дозволяють обробляти безконтактні транзакції і певні функції безпеки.

За даними Mastercard, технологія скорочує витрати на розробку і обслуговування, забезпечує надійну безпеку і створює масштабовані канали поширення, забезпечуючи негайний зв’язок з партнерами, пише finextra.

Компанія поділилася, що планує зробити Cloud POS SDK відкритим і доступним в декількох хмарних середовищах після сертифікації. Це, на думку Mastercard, дозволить заохочувати fintech-компанії, еквайєрів і процесорів до інновацій і спільного вироблення нових хмарних продуктів.

Як повідомив глобальний керівник групи рішень для прийому платежів Mastercard Мілан Гаудер, компанія продовжує спостерігати як прискорюється перехід до цифрових платежів, оскільки компанії хочуть надавати швидкі, безпечні і привабливі послуги в точках продажів.

У свою чергу, хмарні POS-термінали дозволяють зробити цей досвід більш доступним для партнерів Mastercard з більшою швидкістю і ефективністю.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в НБУ підрахували кількість учасників фінансового ринку.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».