Mastercard створила калькулятор викидів, що генеруються покупками

  • Юлия
  • 19.04.2021 2835

Міжнародна платіжна система об'єдналася зі шведською Фінтех-компанією Doconomy для розробки калькулятора вуглецю, який банки можуть інтегрувати в свої додатки.

Таким чином, банки зможуть надати клієнтам моментальний знімок викидів, що генеруються зробленими ними покупками по різних категоріях витрат.

Повідомляється, що над відстеженням вуглецевого сліду на основі покупок Mastercard і Doconomy працювали протягом останніх кількох років. І тепер пропонують банкам по всьому світу інтегрувати калькулятор в свої додатки за допомогою API.

Фото: businesswire

Повідомляється, що даний крок пов’язаний з тим, що в усьому світі Covid-19 надихає людей на більш «екологічну» поведінку. Зокрема, проведене на замовлення Mastercard опитування понад 25 тисяч осіб з 24 країн показує, що 54% ​​респондентів вважають скорочення свого вуглецевого сліду на даний момент більш важливим. А 58% респондентів стали більш обізнані про те, як їх дії можуть вплинути на навколишнє середовище, ніж будь-коли раніше.

Згідно з дослідженнями, лідерами даної тенденції є представники покоління Z і мілленіали (65%).

Повідомляється, що розрахунки вуглецевого калькулятора Mastercard і Doconomy засновані на незалежному перевіреному Аландскому індексі. Банки на свій розсуд можуть додавати відповідні і легкі для розуміння еквіваленти – наприклад, в якості одиниць виміру ставити кількість дерев, необхідних для поглинання такої ж кількості CO2. Також очікується, що банки зможуть давати поради по більш «екологічно чистому» способу життя, пише finextra.

Крім того, клієнти банків-партнерів також можуть внести свій вклад в проекти відновлення лісів Коаліції Priceless Planet. Це може бути як за рахунок пожертвувань, так і за допомогою використання програми лояльності банків.

Як повідомляє директор з цифрових технологій Mastercard Йорн Ламберт, «вуглецевий калькулятор Mastercard інформує споживачів про вуглецевий слід їх покупок, щоб вони могли приймати більш усвідомлені рішення про витрати і вносити свій внесок у відновлення лісів».

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що небанківські фінустанови зобов’язані розкривати власників.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».