Mastercard спростила конвертацію криптовалюти в фіатні валюти

  • Юлия
  • 21.07.2021 2927

Платіжна система Masterсard спрощує для своїх партнерів процедуру конвертації криптовалюти в традиційні валюти і розширює програму обслуговування кріптовалютних карток.

Як пише bits.media, раніше партнери Masterсard, які планують випуск криптовалютних карток або розширення карткових програм, стикалися з труднощами при операціях з конвертації.

Повідомляється, що під час проведення платежів через Masterсard, це було критичною проблемою для власників криптокарток.

Так, в партнерстві з Evolve, Paxos і Circle Masterсard вирішує дану проблему галузі і надає власникам криптовалютних карток можливість витрачати свої цифрові активи всюди, де приймаються карти Masterсard.

Зокрема, завдяки нововведенням в Masterсard Crypto Card Program, Paxos і Circle використовуватимуть свої платформи для перетворення криптовалюти в фіат за допомогою стейблкоінов, забезпечених фіатною валютою.

За даними виконавчого віце-президента Masterсard з цифрових активів, технологій блокчейна та партнерським відносинам Раджа Дхамодхарана, на даний момент базову інфраструктуру для перетворення криптовалюти в традиційну фіатну валюту мають не всі криптографічні компанії. За його словами, компанія спрощує цю задачу завдяки взаємодії з Evolve, Paxos і Circle.

Повідомляється, що Masterсard розраховує виконати свою обіцянку щодо споживчого вибору і надати користувачам по всьому світу варіанти того, як і коли платити.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні майже на 36% зросла кількість карткових транзакцій.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».