Mastercard: за 10 років витрати українців до Дня Валентина зросли в 10 разів

  • Юлия
  • 15.02.2021 520

За останні 10 років українці збільшили витрати на подарунки до Дня закоханих як мінімум в 10 разів.

Про це повідомляється в щорічному дослідженні компанії Mastercard. Українці охоче витрачаються на подарунки та враження до Дня Валентина. Відзначається, що в Європі цей показник виріс в середньому тільки в 3 рази.

У 2021 році на тренди та плани закоханих вплинули обмеження, пов'язані з протиепідемічними заходами, відзначається в дослідженні Mastercard Love Index.

Половина опитаних у 2021 році повідомили, що вирішили відзначати свято в домашніх умовах за романтичною вечерею — про це заявило 51% респондентів. У свою чергу 27% українців зазначили, що замовлять їжу додому і не планують нічого готувати самостійно.

Крім того, близько третини – 35% – відзначили, що в День св. Валентина відправляться на прогулянку зимовим містом. Крім того, на цей день близько 17% опитаних запланували домашній кіномарафон, а 9% – домашній SPA-вечір.

У дослідженні також відзначається, що попри те, що пандемія обмежила побачення наживо, проте, зовсім не завадила українцям в пошуку своїх других половинок. Кожен п’ятий опитаний зазначив, що познайомився з коханою чи коханим в інтернеті.

Відзначається, що у 2020 році 21% опитаних зареєструвалися на сайтах знайомств. Таким чином, під нові карантинні реалії довелося адаптувати зустрічі з потенційними обранцями.

В цілому, за даними Mastercard, у 2020 році українці витратили понад 560 млн грн напередодні Дня святого Валентина. Це більше, ніж у 2011 році в 10 разів.

Традиційно квіти — один з найпопулярніших подарунків. На них витрати збільшилися як мінімум у 870 разів у порівнянні з 2011 роком — на 87 316%, повідомляється в дослідженні Mastercard.

Крім цього, все більш трендовим подарунком стають ювелірні прикраси. Щорічно українці збільшують витрати на дану категорію товарів. За останні 10 років витрати на дані товари збільшилися в 19 разів в рамках підготовки до Дня закоханих. Так, минулого року на ювелірні прикраси українці витратили понад 73 млн гривень.

При цьому незмінним залишається тренд на онлайн-покупки. Так, за останні 10 років напередодні свят кількість онлайн-транзакцій зросла не менше, ніж в 128 разів — на 12 760%.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що клієнтам АЗС Glusco доступна перевірка та оплата штрафів за допомогою PSP Platon.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».