Mercedes планує додати в автомобіль біометричні платежі

  • Юлия
  • 18.08.2020 956

Автовиробник планує надати доступ водіїв до процесів цифрових платежів прямо з автомобіля.

Так, повідомляється, що новий Mercedes S-Class буде забезпечений датчиками відбитків пальців, аутентификацією за допомогою голосу і опціональною біометрією особи, інтегрованими в інформаційно-розважальну систему.

Відзначається, що це дозволить «перевіряти процеси цифрових платежів з автомобіля», пише nfcw з посиланням на виробника автомобілів класу люкс.

За попередніми даними, дисплей на приладовій панелі водія буде оснащений вбудованим датчиком відбитків пальців. За даними компанії Mercedes, опціонально будуть доступні дві камери, які можна використовувати для розпізнавання осіб.

Нова система дозволить водіям і пасажирам дивитися по дорозі в офіс презентації, спілкуватися за допомогою телефонного зв’язку, слухати музику, дивитися відео і оплачувати рахунки. Крім того, пасажири на задньому сидінні матимуть доступ до інформаційно-розважальних функцій, незалежно від водія, і підбирати розважальний контент паралельно з водієм.

На сайті автовиробника відзначається, що поряд з класичним введенням PIN-коду новий метод аутентифікації забезпечує високий рівень безпеки.

Підписатися на розсилку

Зокрема, розпізнавання відбитків пальців, обличчя і голоса тепер поєднане. Це дозволяє отримати доступ до індивідуальних налаштувань або перевірки процесів цифрових платежів безпосередньо з автомобіля.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в червні українці залишили на чай рекордну суму.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».