Microsoft вбудує кредитний фінтех-сервіс у браузер Edge

  • Юлия
  • 03.12.2021 1858

Microsoft має намір вбудувати опцію покупки «купи зараз, заплати пізніше» у браузер Edge у рамках партнерства з Zip.

Ця функція з'являтиметься у браузері у спливаючому вікні щоразу, коли користувач заходить на сторінку онлайн-оплати для будь-якої покупки на суму від 35 до 1000 доларів.

Зазначається, що виплати можна розділити на чотири частини протягом чотирьох тижнів.

В даний час BNPL доступний у каналах Microsoft Edge Canary та Dev і буде доступний за промовчанням для всіх користувачів Microsoft Edge 96 версії.

За попередніми даними, сума чека повинна бути не менше $35, але й не перевищувати $1 000. Новий BNPL-сервіс в Edge дозволить з’єднувати облікові записи користувача в Microsoft і Zip, а інтерфейс користувача буде інтуїтивним і зрозумілим. Користувачі зможуть зв’язати свій обліковий запис Microsoft з обліковим записом Zip одним клацанням миші, щоб скористатися функцією BNPL (Buy now, pay later) в Edge.

Тим не менш, майбутнє ініціативи поки що не відомо. З боку спільноти користувачів Edge повідомлення в блозі з попереднім переглядом нової функції було зустрінуто потоком гнівних коментарів. Багато хто звинуватив Microsoft у «сумлінно» насаджуваних фінансових послугах і попросив компанію припинити це робити.

Підписатися на розсилку

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Xiaomi зареєструвала нову фінансову платформу Xiaomi Pay.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».