MoneyGram запустив сервіс переказів на гривневі рахунки

  • Юлия
  • 29.07.2022 276

Українці матимуть змогу отримувати міжнародні грошові перекази безпосередньо на гривневі рахунки банків-партнерів в Україні.

Міжнародна система грошових переказів MoneyGram запустила сервіс прямих переказів України.

Повідомляється, що тепер для отримання грошового переказу українцям варто лише надати відправнику IBAN гривневої картки банку-партнера та ім'я та прізвище отримувача латиницею.

Безпосередньо одразу після відправки переказу гроші будуть автоматично зараховані на картку. У цей час клієнт миттєво отримає повідомлення про зарахування коштів.

На думку фахівців, завдяки використанню найсучасніших технологій отримання міжнародних перекладів стає простим і комфортним, без додаткових зусиль з боку одержувача.

За даними одного з банків-партнерів, під час війни банки не зупиняються ні на хвилину і працюють над удосконаленням існуючих та створенням нових інноваційних сервісів для українців, які дозволяють підтримувати українців з будь-якої точки світу.

Крім того, на картки автоматично зараховуватиметься грошова допомога українцям від міжнародних організацій, що виплачується через MoneyGram.

Підписатися на розсилкуНагадаємо, раніше ми писали про те, що Нацбанк переказав електронні гаманці та інші рахунки у формат IBAN.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».