Moneyveo створила власну платіжну картку у партнерстві з Visa

  • Юлия
  • 29.06.2021 2759

Фінансова компанія Moneyveo нещодавно анонсувала запуск інноваційного продукту – власної платіжної картки Veocard, яка стане першою на ринку споживчого онлайн-кредитування України.

Проєкт підтримало ряд партнерів, з якими Moneyveo підписала стратегічне партнерство для спільного просування цифрових платежів.

Серед них: глобальна компанія платіжних технологій Visa, IBOX Bank та Нова пошта.

З виходом Veocard, на думку команди Манівео, ринок онлайн-кредитування позитивно трансформується, і споживачі зовсім скоро відчують це на якості обслуговування. Хоч до створення продукту компанію підштовхнула тотальна цифровізація суспільства, його цінність для користувачів набагато глибша. Veocard не лише гармонійно доповнює продуктову лінійку Moneyveo, а й формує стійку екосистему, в якій клієнту зручно.

Аналізуючи вподобання аудиторії, Moneyveo з Visa визначили, що продукт повинен випускатися на базі Visa Reward і мати всі відповідні переваги:

  • безпека платежів на найвищому рівні;
  • можливість використання картки для зберігання коштів (як дебетова) і для кредитування (кредитний ліміт від 2 000 до 15 000 грн);
  • кешбек за всі розрахунки;
  • можливість двічі на місяць знімати готівку в будь-якому банкоматі без комісії;
  • -50% на ставку у перший місяць фактичного користування кредиткою;
  • до 15 хвилин – час оформлення картки на сайті moneyveo.ua. Рішення щодо розміру кредитного ліміту – практично миттєве;
  • мінімальний пакет документів – паспорт та ІПН.

Перевагою для клієнтів Moneyveo стане можливість користуватися міжнародною картою Visa, яка підтримує безконтактну технологію. Також можна буде підв’язати картку в Google Pay, а з серпня цього року – і в Apple Pay. 

Усі ці прерогативи стали результатом виваженого підходу команд до розробки виняткового продукту, якому немає рівних на ринку.

«Visa вже більше двох років реалізовує програму Fintech Fast Track, спрямовану на швидку і продуктивну взаємодію з інноваційними фінтех-компаніями. Moneyveo є однією з таких компаній в Україні, і в рамках нашого стратегічного партнерства нам вдалося створити дійсно унікальний для ринку картковий продукт, який робить досвід взаємодії клієнта з небанківською кредитною організацією ще більш цифровим, безшовним і зручним», – прокоментував Євген Лісняк, старший директор, голова департаменту стратегічних партнерств, фінтеха і спільних проєктів Visa в Україні, СНД і Південно-Східній Європі.

Говорячи про концепцію Veocard, директор з розвитку продуктів Moneyveo Влас Головін розповів:

«До проэкту нам вдалося залучити не просто партнерів, а однодумців, у яких стратегія відповідає останнім трендам і якнайкраще підходить вектору розвитку Moneyveo. Ми бачимо, що ринок не стоїть на місці. І для того, щоб задовольняти всі потреби клієнтів, необхідна колаборація з партнерами, які зможуть доповнити наш продукт і зробити його ще більш цінним для клієнта».

Влас додав, що після запуску Veocard продуктова лінійка Манівео стане своєрідним маркетплейсом, в якому клієнту надається одночасно декілька кредитних послуг. До того ж, у кожного користувача діятиме загальний кредитний ліміт на всі продукти.

Нагадаємо, раніше Visa і Moneyveo оголосили про підписання угоди про стратегічне партнерство. Його мета –спільний розвиток безготівкових платіжних інструментів. В рамках цієї співпраці компанії планують спільно впроваджувати інноваційні рішення на базі передових технологій Visa і Moneyveo, щоб зробити безготівкові платежі ще зручнішими і безпечнішими для своїх клієнтів.

avatar

Читайте також

На нашому сайті використовуються файли cookie для збору інформації в маркетингових цілях. Детально про збір інформації ви можете ознайомитися в «Політиці конфіденційності».